fbpx
Przejdź do treści

Wielkie Arkana – 19 Słońce.

Wielkie Arkana - 19 Słońce.

Wielkie Arkana – 19 Słońce.

Wielkie Arkana – 19 Słońce.

 

W karcie Słońce możesz zauważyć:

 

Człowieka pełnego energii, wigoru i psychicznej siły, który nie podda się byle przeciwnościom. Osobę będącą w centrum zainteresowania – wokół niej kręci się wiele osób i spraw. Człowieka zrealizowanego, który wykorzystuje swój twórczy potencjał (kreatywnego). Osobę, która robi w życiu to, co lubi i czerpie z tego korzyści, właściciela bogatej firmy lub ziemi, wykładowcę na uniwersytecie, dziekana, rektora, czasem dobrze rokującego studenta. Człowieka, który obecnie odnosi sukces i ma poczucie własnej wartości. Wiarygodnego, dobrego lidera, przywódcę. Osobę piastującą wysokie stanowisko, znaną i szanowaną, kogoś, kto jasno wyraża swe potrzeby i potrafi się porozumieć z otoczeniem. Ludzi (jedną osobę, znajomych, partnerów, grupę) entuzjastycznie nastawionych do życia, którzy w relacjach ze sobą przejawiają szczerość, otwartość, radość, ciepło.

W znaczeniu prognostycznym jest to zawsze sukces, pozytywne zakończenie jakiegoś etapu, spełnienie życzeń, udana rodzina, zaspokojenie ambicji na każdym polu, dobre zdrowie, studia wyższe. Ktoś na wysokim stanowisku, przywódca.

 

Rozkład Roczny

Rozkład Roczny

Szczęście materialne, szczęśliwe małżeństwo, zadowolenie.

 

Satysfakcja. Spełnienie. Zadowolenie. Sukces. Oddanie. Korzystne związki. Miłość. Radość. Zaręczyny. Pomyślny omen. Szczęśliwe małżeństwo. Przyjemności dnia codziennego. Ziemskie rozkosze. Dobry przyjaciel. Dobre samopoczucie. Ciepło. Osiągnięcia artystyczne. Wyzwolenie. Uznanie dla drobnych grzeczności. Akceptacja życia i zadowolenie z niego.

Jasność myśli. Miłość. Szczęście rodzinne. Szczęśliwy związek uczuciowy. Szczęśliwe małżeństwo. Odczuwanie radości życia. Przyjaciel. Nawiązanie nowych, obiecujących znajomości i kontaktów. Akceptacja życia i tego, co niesie los. Radość. Dzieciństwo. Odkrycie nowych idei inspirujących do tworzenia, budowania. Jednia. Pogodzenie sprzeczności. Nagroda, sukces, zwycięstwo.

 

Lekkość, wolność, kreatywność, radość, tu i teraz, siła, beztroska, poczucie szczęścia.

 

Do szarej codzienności wtargnęły ogrzewające i oświetlające promienie Słońca. Wszystko znajduje się teraz na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko czerpać i i korzystać. Dzieci tańczące nago w blasku słonecznego światła w pełni poddają się pozytywnym przemianom. Są niewinne i beztroskie. Najważniejsze dla nich jest Tu|; i TERAZ bez obciążeń przeszłości i lęków o jutro. Ekstatyczny taniec wyraża| zdobytą wolność wynikającą z przezwyciężenia wszelkich trudności.

 

Wszystko już jest, jest piękne, pełne, doskonałe. Nastał czas radości. Nieograniczona rozkosz wynikająca z faktu, że można teraz przeżyć WSZYSTKO. Rośnie apetyt; na życie. Świat stoi przed tańczącymi dziećmi otworem. Karta ta zawiera najwyższy potencjał energetyczny. Cudowny etap, beztroska słodycz, rajska sielanka, choć jeszcze nie nirwana.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Czy wróżenie z kart Tarota jest niebezpieczne?”.