Kontakt

Beata HerezoWitaj,

 • skoro jesteś tutaj, to znaczy że chcesz się ze mną skontaktować. Bardzo się z tego powodu cieszę. Dziękuję, że obdarzasz mnie swoim zaufaniem.
 • Jeśli chcesz dopytać o szczegóły mojej oferty – to jesteś w idealnym miejscu. Z chęcią odpowiem, wyjaśnię i rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości.

   

 • Jeśli chcesz ze mną porozmawiać odnośnie Ezoteryki, Tarota, Numerologii ogólnie – to także zapraszam serdecznie do kontaktu. Z chęcią porozmawiam i odpowiem na Twoje pytania.

   

 • Natomiast – jeśli chcesz zadawać pytania do moich kart – to od razu zaznaczę, że nie udzielam porad pisemnie. Jeśli jesteś zainteresowana moją ofertą, napisz proszę do mnie – możliwości jest kilka, umówimy się na dogodny termin – jednak rozmowy / porady Tarota odbywają się jedynie przez Skype. Nigdy nie są to żadne gotowce, dlatego też zabrakłoby mi czasu na opisywanie wszystkiego w mailu. Poza tym, rozmowa jest o wiele wygodniejsza, można dopytać od razu w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie?

POZNAJ MNIE LEPIEJ


Zapraszam także do kontaktu, napisz do mnie:

  Wprowadzenie do tarota

   

   

  Zachęcam Cię do zapisania się na mój bezpłatny Newsletter i co miesiąc otrzymasz darmowy horoskop dla swojego znaku zodiaku, przygotowany przeze mnie na podstawie kart Tarota.

  Wystarczy że podasz swoje imię i wpiszesz w bocznej szpalcie swój adres e-mail. Potem należy potwierdzić tylko subskrypcję i gotowe.

  Przypominam, że czasami taka wiadomość do potwierdzenia subskrypcji, może znajdować się w spamie, więc warto tam zajrzeć i odspamować. 🙂

  Pozdrawiam,

  Tarocistka Beata.

   Imię

   Adres email

   Treść wiadomości