fbpx
Przejdź do treści
Wielkie Arkana - 17 Gwiazda.

Wielkie Arkana – 17 Gwiazda.

Wielkie Arkana – 17 Gwiazda.

 

 

W karcie Gwiazda możesz zauważyć:

 

Osobę ze znaku Wodnika, młodą dziewczynę pełną nadziei w przyszłość, czekającą na swego partnera. Osobę sławną lub mogącą doczekać się sławy (piosenkarkę, artystkę), istotę twórczą – artystę; pracownika kina, teatru, attaché kulturalnego,

rekonstruktora zabytków (zwłaszcza w połączeniu z Wieżą); osobę utalentowaną. Kobietę naturalną, mającą kontakt z sobą samą; osobę przejawiającą siebie prawdziwą, bez masek i ról (ubiór oznacza pełnienie ról, zaś postać na karcie często przedstawiana jest, jako naga). Osobę robiącą w życiu to, co lubi oraz w czym jest dobra, żyjącą w harmonii ze sobą i swym przeznaczeniem. Kobietę, która obecnie jest sama, lecz która ma świadomość, że może jeszcze stworzyć udany związek. Osobę stosującą leczenie wodą lub innymi naturalnymi metodami. Zakochaną dziewczynę . Człowieka ulegającego zwątpieniu i braku zaufania w proces życia. Dziewczynę, która oprócz urody nic szczególnego sobą nie reprezentuje, mimo to pozuje na gwiazdę. Kogoś, kto nie wykorzystuje swoich talentów lub czyni to zbyt powściągliwie obawiając się wykroczenia poza ramy realizmu i kanony. Osobę niszczącą swoją energię i talent dla taniego poklasku i podwyższania swej samooceny.

Rozkład Roczny

Rozkład Roczny

To karta opromieniona ciepłem i miłością. Optymizm, artyzm, sztuka, życie zgodne z naturą, rozwój intuicji, kosmiczna harmonia. Ktoś utalentowany. To galerie sztuki, teatry, kina, wernisaże. Ktoś owładnięty uczuciem. Wielka miłość, narodziny.

 

 

Strata, kradzież, ubóstwo, porzucenie, według innej wykładni, nadzieja, jasne perspektywy.

 

Nadzieja. Wiara. Inspiracja. Dobre widoki na przyszłość. Obiecujące perspektywy. Optymizm. Dobry omen. Uduchowiona miłość. Wschodząca gwiazda. Wpływy astrologiczne. Wykorzystanie wiedzy. Rezultaty wcześniejszych wysiłków. Spełnienie. Satysfakcja. Przyjemność. Równowaga pragnień i działań.

Pomoc. Nadzieja. Inspiracja. Satysfakcja. Pełna zrozumienia i ciepła miłość, przyjaźń. Niewinność. Młodość. Wdzięk. Poetyczność. Altruizm. Zamiłowania artystyczne. Miłość duchowa, platoniczna. Silny wpływ gwiazd na los człowieka. Kosmiczna harmonia. Przyjemność. Ukojenie, odpoczynek. Senność.

 

 

Wewnętrzne postrzeganie, natchnienie, wizje, krystalizacja, samopoznanie, samo zaufanie, łączność z uniwersalną inteligencją, prawda.

 

 

Wszyscy zgadzamy się z tym, że istnieją takie zjawiska, jak: inspiracja, natchnienie czy podszept, choć rzadko zastanawiamy się, kto szepcze lub coś w nas tchnie. Karta Gwiazda wyraźnie obrazuje proces otrzymywania najwyższych, kosmicznych inspiracji oraz ich materializację. Odbierane wizje otrzymują tu wyraźny kształt.

Medium stanowi zawsze człowiek otwarty na podszepty płynące z wyższych wymiarów i przekazując je dalej (channelując) stawia się w służbie Wyższych Praw Kosmicznych. Staje się tym samym kanałem (z ang: channel) używanym przez boskie energie, by mogły zamanifestować się na Ziemi.

Ten, kto jest prowadzony przez tego typu Wiedzę, musi rozwijać się duchowo, dbać o czystość swoich intencji i o stałą, regularną higienę psychiczną. Dlatego antenki odbiorcze przedstawione na karcie nurzają się w wodzie i podlegają systematycznemu oczyszczeniu. Myśli, uczucia i emocje muszą być poddawane stałym sprawdzianom jakości,- by przekazy były czyste, piękne i… praktyczne. Karta jest bowiem zaproszeniem do życia TU i TERAZ, do korzystania z podszeptów i inspiracji w chwili obecnej, dla wzbogacenia naszej egzystencji i ubarwienia codzienności.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Kim jest współczesna Wróżka / Tarocistka„.

Mam na imię Beata.
Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia.

Zapisz się na Piątkowe Listy Miłosne

Tagi: