Wibracja partnerska dla numerologicznej 7.

Wibracja partnerska dla numerologicznej 7.

Wibracja partnerska dla numerologicznej 7.

 

Numerologia twierdzi i dowodzi, ze wady, zalety, uczucia, zainteresowania i przeżycia Człowieka są określone przez liczby z jego portretu numerologicznego, a dzięki nim właśnie oraz ich kombinacjom, możemy zagłębić się w życie i charakter jednostki tak dalece, że dana osoba czuje, iż jest całkowicie zidentyfikowana i uznaje to.

 

Osobom o tej wibracji jest niewątpliwie trudniej niż innym znaleźć szczęście i stabilizację w związkach. Siódemki, tak często podziwiane za swą wiedzę, rozsądek i roztropność, w sprawach uczuciowych nie mają tylu wielbicieli, co osoby o innych wibracjach.
Pozorny chłód i obojętność Siódemek nie czyni z nich osób szczególnie popularnych. One same zdają sobie z tego sprawę, ale nic na to nie mogą poradzić. Tak więc, tworzy się swego rodzaju błędne koło, a wynikiem tej sytuacji jest coraz większe izolowanie się Siódemek od reszty świata. Elokwencja i erudycja, jakie wykazują, dyskutując na tematy filozoficzne czy naukowe, ulatniają się w momencie, gdy osoby te próbują wyrazić swe uczucia.

Są to wieczni marzyciele, uczuciowi, wrażliwi i może właśnie owa głębia uczuć sprawia, że Siódemki stają się tak nieśmiałe i zamknięte w momencie ich okazywania. Intensywnie przeżywają uczucia, lecz prawie niemożliwym dla nich jest wyrażenie ich słowami, co jest przyczyną wielu niepowodzeń i rozczarowań w życiu. Często klasyfikowane, bez powodu, jako osoby chłodne, obojętne czy bierne są po prostu zbyt dumne, żeby zaprzeczyć temu lub pozwolić, żeby inni odkryli ich wrażliwość na zranienie.

 

Są taktowne, uprzejme i dobrze wychowane.

 

Rozkład roczny 3

Siódemki charakteryzuje galanteria, subtelność, uprzejmość i dobre wychowanie, nigdy wylewność czy spontaniczność w okazywaniu swych uczuć. Powinny zatem bardzo się zastanowić, zanim wybiorą swego towarzysza na całe życie.
W zasadzie najodpowiedniejszym dla nich partnerem byłaby Siódemka, a także Czwórka lub Dziewiątka. Czwórka jest bowiem poważna, opanowana, rozsądna i równie powściągliwa, jak Siódemka. Dziewiątka natomiast obdarzona jest podobną intuicją i magnetyzmem, a także ciekawością świata i dążeniem do doskonałości duchowej. Z nią, jak z żadnym innym Numerem, mogą zgłębiać tajniki duszy.

Mimo że 3 i 5 imponują 7 entuzjazmem i witalnością, na dłuższą metę kontakt z nimi może się okazać męczący. Siódemka bowiem nie wytrzyma ich niestałości i lekkomyślności. Jedynki i Ósemki są zbyt agresywne i zuchwałe dla 7. Jednak ze względu na ich polot, aktywność i duszę zwycięzców, Siódemki będą tolerować te różnice. Należy również pamiętać, że osoby o tej wibracji szanują i podziwiają u innych talent i inteligencję.

 

Potrafią zatracić się w marzeniach.

 

Pomimo że 2 i 6 na ogół nie mają problemów w kontaktach z ludźmi, ich związki z 7 nie będą zbyt udane. Wrażliwe, czułe i pełne słodyczy zarówno 6, jak i 2 nieustannie domagają się okazywania im uczuć i utwierdzania w nich przekonania, że są kochane. Siódemki nie są w stanie im tego zapewnić. Dlatego też związek ich nie będzie satysfakcjonujący dla obu stron.
Dzieci-Siódemki od małego wyróżniają się powagą oraz tym, że zwykle są nad wiek rozwinięte intelektualnie. Zarówno wiedzą, jak i zachowaniem przerastają swych rówieśników. Marzycielskie, o niezwykle bogatej wyobraźni, często sprawiają wrażenie nieobecnych, pogrążonych we własnym świecie. Na ogół są to dzieci spokojne, którym należy zapewnić ciekawe lektury i zabawy polegające na logicznym myśleniu.

 

Siódemki mają natomiast pewne trudności z przystosowaniem się do roli rodziców. Są odpowiedzialne i sumienne w wypełnianiu swych rodzicielskich obowiązków, czasami jednak zbyt wiele wymagają od swych dzieci. Żadne dziecko nie może być tak poważne, perfekcyjne i odpowiedzialne, jakby sobie tego życzyły Siódemki. Dlatego też powinny starać się, aby ich stosunki z dziećmi były oparte na przyjaźni, partnerstwie i większej spontaniczności.

 

W dziale Numerologia, znajdziesz pełne opisy dla każdej wibracji numerologicznej.

Warto przeczytać

6 komentarzy

    1. Numerologiczna 5 i 7 mają szansę na całkiem dobrą relację partnerską. Osoby spod wibracji 5 to pogodni, pełni życia i posiadający chęć udzielania się towarzysko. CO dla 7 będzie bardzo pociągające. Ponieważ 7-ka jest bardziej skryta i częściej żyje we własnym świecie, niż wśród ludzi. Przyczyną kłopotów w odnajdywaniu miłości czy przyjaciół, jest właśnie taki pozorny chłód i obojętność na otoczenie. Ponieważ nie potrafią łatwo okazywać uczuć. Kiedy jednak już się zdeklarują, to na serio. 5 i7 – to dobre porozumienie. 🙂

  1. Czy związek między depresyjną 7 a krzykliwą 4 (dwa skorpiony) może się udać? 4 jest wymagająca i nerwowa bo 7 ciężko coś zmienić w swoim myśleniu i zachowaniu.
    Pozdrawiam

    1. Siódemka jest natchniona, któa pragnie zgłębieć wszelkie tajemnice świata. Ma też dużą intuicję i świetny zmysł orientacji. 4-ka natomiast to bardziej praktyczne podejście do życia i tutaj mogą się świetnie uzupełniać. Warto do tego podejść włąśnie w ten sposób, ponieważ zazwyczaj 7 z 4 będą tworzyć razem fajną, uzupełniającą się relację. Owszem, dwa Skorpiony to może być gorąco ale i bardzo, bardzo namiętnie. Cechuje Was duża determinacja, zaborczość a nawet zazdrość. Przyznam bardzo trudna kombinacja. Warto też zerknąć na inne planety w układzie horoskopu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *