Wibracja partnerska dla numerologicznej 7.

Wibracja partnerska dla numerologicznej 7.

Wibracja partnerska dla numerologicznej 7.

 

Numerologia twierdzi i dowodzi, ze wady, zalety, uczucia, zainteresowania i przeżycia Człowieka są określone przez liczby z jego portretu numerologicznego, a dzięki nim właśnie oraz ich kombinacjom, możemy zagłębić się w życie i charakter jednostki tak dalece, że dana osoba czuje, iż jest całkowicie zidentyfikowana i uznaje to.

 

Osobom o tej wibracji jest niewątpliwie trudniej niż innym znaleźć szczęście i stabilizację w związkach. Siódemki, tak często podziwiane za swą wiedzę, rozsądek i roztropność, w sprawach uczuciowych nie mają tylu wielbicieli, co osoby o innych wibracjach.
Pozorny chłód i obojętność Siódemek nie czyni z nich osób szczególnie popularnych. One same zdają sobie z tego sprawę, ale nic na to nie mogą poradzić. Tak więc, tworzy się swego rodzaju błędne koło, a wynikiem tej sytuacji jest coraz większe izolowanie się Siódemek od reszty świata. Elokwencja i erudycja, jakie wykazują, dyskutując na tematy filozoficzne czy naukowe, ulatniają się w momencie, gdy osoby te próbują wyrazić swe uczucia.

Są to wieczni marzyciele, uczuciowi, wrażliwi i może właśnie owa głębia uczuć sprawia, że Siódemki stają się tak nieśmiałe i zamknięte w momencie ich okazywania. Intensywnie przeżywają uczucia, lecz prawie niemożliwym dla nich jest wyrażenie ich słowami, co jest przyczyną wielu niepowodzeń i rozczarowań w życiu. Często klasyfikowane, bez powodu, jako osoby chłodne, obojętne czy bierne są po prostu zbyt dumne, żeby zaprzeczyć temu lub pozwolić, żeby inni odkryli ich wrażliwość na zranienie.

Rozkład Roczny
Rozkład Roczny

 

Są taktowne, uprzejme i dobrze wychowane.

 

Siódemki charakteryzuje galanteria, subtelność, uprzejmość i dobre wychowanie, nigdy wylewność czy spontaniczność w okazywaniu swych uczuć. Powinny zatem bardzo się zastanowić, zanim wybiorą swego towarzysza na całe życie.
W zasadzie najodpowiedniejszym dla nich partnerem byłaby Siódemka, a także Czwórka lub Dziewiątka. Czwórka jest bowiem poważna, opanowana, rozsądna i równie powściągliwa, jak Siódemka. Dziewiątka natomiast obdarzona jest podobną intuicją i magnetyzmem, a także ciekawością świata i dążeniem do doskonałości duchowej. Z nią, jak z żadnym innym Numerem, mogą zgłębiać tajniki duszy.

Mimo że 3 i 5 imponują 7 entuzjazmem i witalnością, na dłuższą metę kontakt z nimi może się okazać męczący. Siódemka bowiem nie wytrzyma ich niestałości i lekkomyślności. Jedynki i Ósemki są zbyt agresywne i zuchwałe dla 7. Jednak ze względu na ich polot, aktywność i duszę zwycięzców, Siódemki będą tolerować te różnice. Należy również pamiętać, że osoby o tej wibracji szanują i podziwiają u innych talent i inteligencję.

 

Potrafią zatracić się w marzeniach.

 

Pomimo że 2 i 6 na ogół nie mają problemów w kontaktach z ludźmi, ich związki z 7 nie będą zbyt udane. Wrażliwe, czułe i pełne słodyczy zarówno 6, jak i 2 nieustannie domagają się okazywania im uczuć i utwierdzania w nich przekonania, że są kochane. Siódemki nie są w stanie im tego zapewnić. Dlatego też związek ich nie będzie satysfakcjonujący dla obu stron.
Dzieci-Siódemki od małego wyróżniają się powagą oraz tym, że zwykle są nad wiek rozwinięte intelektualnie. Zarówno wiedzą, jak i zachowaniem przerastają swych rówieśników. Marzycielskie, o niezwykle bogatej wyobraźni, często sprawiają wrażenie nieobecnych, pogrążonych we własnym świecie. Na ogół są to dzieci spokojne, którym należy zapewnić ciekawe lektury i zabawy polegające na logicznym myśleniu.

 

Siódemki mają natomiast pewne trudności z przystosowaniem się do roli rodziców. Są odpowiedzialne i sumienne w wypełnianiu swych rodzicielskich obowiązków, czasami jednak zbyt wiele wymagają od swych dzieci. Żadne dziecko nie może być tak poważne, perfekcyjne i odpowiedzialne, jakby sobie tego życzyły Siódemki. Dlatego też powinny starać się, aby ich stosunki z dziećmi były oparte na przyjaźni, partnerstwie i większej spontaniczności.

 

W dziale Numerologia, znajdziesz pełne opisy dla każdej wibracji numerologicznej.

Warto przeczytać

15 komentarzy

  1. Numerologiczna 5 i 7 mają szansę na całkiem dobrą relację partnerską. Osoby spod wibracji 5 to pogodni, pełni życia i posiadający chęć udzielania się towarzysko. CO dla 7 będzie bardzo pociągające. Ponieważ 7-ka jest bardziej skryta i częściej żyje we własnym świecie, niż wśród ludzi. Przyczyną kłopotów w odnajdywaniu miłości czy przyjaciół, jest właśnie taki pozorny chłód i obojętność na otoczenie. Ponieważ nie potrafią łatwo okazywać uczuć. Kiedy jednak już się zdeklarują, to na serio. 5 i7 – to dobre porozumienie. 🙂

   1. Hmm… Czy mistrzowska 11 (ona-lew) i 7 (ona-panna)ma szansę na dobry i szczęśliwy związek, jesteśmy razem od ponad dwóch lat. Jestem szczęśliwa, jednak czasem faktycznie (jako uczuciowa 2-jka z kompleksami) boje się, że może jej uczucia do mnie nie są tak mocne jak powinny.

    1. Generalnie 2 z 7 to niezłe wyzwanie, przede wszystkim dlatego, że 2-ki są romantyczne i oczekują, że ktoś się o nie zatroszczy, a 7-ki naprawdę mają problem w okazywaniu uczuć. Natomiast kiedy się już zdeklarują, to na serio. Natomiast jako 11, możesz czasami przejmować inicjatywę.

     Proszę sobie jednak odpowiedzieć na pytanie, co to znaczy uczucia tak mocne jak powinny. Powinny według kogo?
     Pozdrawiam,
     B.

 1. Czy związek między depresyjną 7 a krzykliwą 4 (dwa skorpiony) może się udać? 4 jest wymagająca i nerwowa bo 7 ciężko coś zmienić w swoim myśleniu i zachowaniu.
  Pozdrawiam

  1. Siódemka jest natchniona, któa pragnie zgłębieć wszelkie tajemnice świata. Ma też dużą intuicję i świetny zmysł orientacji. 4-ka natomiast to bardziej praktyczne podejście do życia i tutaj mogą się świetnie uzupełniać. Warto do tego podejść włąśnie w ten sposób, ponieważ zazwyczaj 7 z 4 będą tworzyć razem fajną, uzupełniającą się relację. Owszem, dwa Skorpiony to może być gorąco ale i bardzo, bardzo namiętnie. Cechuje Was duża determinacja, zaborczość a nawet zazdrość. Przyznam bardzo trudna kombinacja. Warto też zerknąć na inne planety w układzie horoskopu. 🙂

  1. 11/2 z 7 to nie jest łatwe i raczej trudno będzie pokonać trudności w komunikacji.
   Ale… nie ma rzeczy niemożliwych. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *