Twój Rok Numerologiczny.

Aktualizacja na rok 2022/2023. Nów we Wrześniu tego roku będzie miał miejsce 26-09-2022 – więc będzie to czas, kiedy rozpoczynamy kolejny cykl numerologiczny. 🙂

Witajcie, jako że mamy już Wrzesień, niebawem rozpocznie się kolejny cykl lat numerologicznych. To idealny moment, aby sprawdzić, w którym roku numerologicznym jesteś. Każdy rok własny (a jest ich 9) trwa 12 miesięcy – rozpoczyna się i kończy właśnie w raz z wrześniowym nowiem księżyca. Warto zapoznać się ze swoim rokiem numerologicznym, łatwiej będzie się przygotować, zaplanować i podejmować działania – znając tendencje danego okresu. Każdy rok numerologiczny odpowiada jedynemu w swoim rodzaju rytmowi wibracyjnemu.

Należy jednak pamiętać, że to są jedynie tendencje, nie przepowiednia dla każdej wibracji urodzeniowej. Niemniej jednak warto zapoznać się z tym, jakie energie będą nami kierowały właśnie w tym roku własnym.

Oto lata numerologiczne dla wszystkich wibracji:

1 Numerologiczna 1 – jest od Września 2021 w 8-mym roku własnym.

2 Numerologiczna 2 – jest od Września 2021 w 9-tym roku własnym.

3 Numerologiczna 3 – jest od Września 2021 w 1-szym roku własnym.

4 Numerologiczna 4 – jest od Września 2021 w 2-gim roku własnym.

5 Numerologiczna 5 – jest od Września 2021 w 3-cim roku własnym.

6 Numerologiczna 6 – jest od Września 2021 w 4-tym roku własnym.

7 Numerologiczna 7 – jest od Września 2021 w 5-tym roku własnym.

8 Numerologiczna 8 – jest od Września 2021 w 6-tym roku własnym.

9 Numerologiczna 9 – jest od Września 2021 w 7-mym roku własnym.

Pełna Analiza – Rozkład Roczny

Nowy rok numerologiczny, to także idealny moment, aby zamówić dedykowany do tego rozkład tarota Pełna analiza – rozkład roczny. Jest to idealny rozkład na cały rok. Wybierz tę opcję, jeśli chcesz zobaczyć, co będzie się działo w poszczególnych miesiącach nadchodzącego roku.

Rozkład Roczny
Pełna Analiza – Rozkład Roczny

Oto opisy każdego roku numerologicznego:

1-szy Rok Numerologiczny

W tym roku przestaną oddziaływać siły hamujące, powodujące uczucia frustracji i zniechęcenia, charakterystyczne dla roku poprzedniego.

Rozkład Roczny
Rozkład Roczny

Rozpoczyna się bowiem nowy cykl w życiu danej osoby. Jest to rok, w którym należy podejmować ważne decyzje; będą one miały wpływ na naszą przyszłość. Możliwość uniezależnienia się lub podjęcia nowej pracy, czy wzięcia na siebie nowych odpowiedzialności. Osoba ta będzie mogła decydować o sobie samej i, mówiąc ogólnie, będzie postępować w sposób inny niż dotychczas.

Będzie to okres bardzo korzystny, obfitujący w nowe szansę i możliwości. Nie należy jednak przystępować do realizacji planów jeszcze nie skonkretyzowanych.

Nowe, korzystne znajomości i wiele obiecujące przyjaźnie. Dobry moment na rozpoczęcie studiów lub podjęcie nowej pracy, rozpoczynanie działalności na własny rachunek czy też angażowanie się w poważne interesy i inwestycje. Możliwości zmiany w życiu osobistym: ślub, rozwód, wdowieństwo, pojawienie się dzieci. Zmiany w domu, mieście lub w kraju zamieszkania.

W tym roku należy wykazać się dużą otwartością na wszystko, co przyniesie los i z wiarą i nadzieją wykorzystać swe szansę. Trzeba zrzucić z siebie krępujące od lat więzy i zapomnieć o niemiłych doświadczeniach z przeszłości. Pamiętajmy, aby rozpocząć nowy cykl w sposób twórczy i pozytywny, gdyż od tego roku będzie zależało, jak potoczy się następne 8 lat. Rok ten jest niczym fundament, na którym powstanie nowa konstrukcja, czyli nowy etap naszego życia.

2-gi Rok Numerologiczny

Możliwość zmiany miejsca zamieszkania lub pracy. Podróże. Rok sprzyjający pracy w grupie i, ogólnie mówiąc, kontaktom międzyludzkim.

Nie należy upadać na duchu, jeśli sprawy nie potoczą się tak, jak to sobie zaplanowaliśmy, W tym roku bowiem realizacja wszelkich życiowych planów zostanie zahamowana; nic już nie będzie tak jasne ani proste, jak w ubiegłym roku. Najprawdopodobniej w poprzednim roku rozpoczęliśmy coś nowego, mając

nadzieję, że w tym roku nasze plany się sfinalizują. Tak się jednak nie stanie. Pojawią się natomiast różnego rodzaju przeszkody i problemy.

Pod względem zawodowym rok ten nie będzie najlepszy, choć również nie najgorszy. Ogólnie mówiąc, trzeba będzie wykazać sporo cierpliwości i dyplomacji. Należy pozwolić, aby sprawy toczyły się własnym torem, a już wkrótce okaże się, że taka postawa była najwłaściwsza.

Rok ten sprzyja dbaniu o własne zdrowie (badania, kuracje, zabiegi etc). Bardzo cenione będą w tym czasie wszelkie usługi mediatorskie, mające na celu zażegnanie konfliktów czy sporów.

Radzimy wykorzystać ten okres na zebranie sił po burzliwym i pełnym emocji Roku 1. Należy spokojnie oczekiwać, aż nadejdzie odpowiedni moment, aby rozpocząć realizację projektów na dużą skalę.

3-ci Rok Numerologiczny

Postęp i ekspansja w każdej dziedzinie życia: w interesach, finansach, pracy, działalności publicznej i życiu osobistym.

W tym czasie zaległe sprawy czy problemy rozwiążą się same. Wibracja ta przynosi mnóstwo nowych możliwości, tak że często trudno wybrać najlepszą. Możliwość podjęcia działalności zupełnie nieplanowanej. Doskonały okres, aby rozwinąć zdolności twórcze i na nowo rozbudzić uśpione ambicje.

Rok ten, jak żaden inny, sprzyjać będzie życiu towarzyskiemu, a także sprawom domowym i rodzinnym. Okres bardzo korzystny, jeśli chodzi o sprawy sercowe: szczęście w przyjaźni i miłości, a osoby samotne mają teraz szansę, aby poznać wybrankę (lub wybrańca) serca, a nawet stanąć na ślubnym kobiercu. Wdzięk i urok osobisty będą w tym roku bardziej widoczne, dzięki czemu zwiększy się zainteresowanie nami ze strony płci przeciwnej.

Rok radosny i pogodny, wypełniony rozrywkami i przyjemnościami. Możliwości nawiązania szerszych kontaktów towarzyskich, wejścia w nowe środowisko.

Szansa na awans i ogólnie duży postęp, pod warunkiem, że odpowiednio wykorzysta się wszystkie korzystne sytuacje i okoliczności. W przeciwnym razie, będzie to rok, który poza miłymi wspomnieniami niczego po sobie nie pozostawi.

Rok ten może obfitować w wiele niezwykłych sytuacji; mogą nas spotkać zaszczyty i wszelkiego rodzaju miłe propozycje, jak np. otrzymanie stypendium, zwycięstwo w konkursie, niespodziewana premia, podwyżka etc.

4-ty Rok Numerologiczny

Skończyły się rozrywki i zabawy, teraz trzeba spoważnieć i zabrać się do solidnej pracy. Będzie to bowiem rok zwany przez numerologów rokiem „siewu”. Należy zatem uzbroić się w cierpliwość, gdyż mimo ciężkiej, rzetelnej pracy na efekty trzeba będzie jeszcze poczekać.

W tym czasie można, a nawet należy robić plany wszelkiego typu i skierować całą energię i wysiłki na ich realizację, nie zapominając przy tym, że teraz właśnie budujemy naszą przyszłość. W tym roku nie powinno się podejmować żadnego ryzyka związanego z finansami. Pieniądze warto wykorzystać z myślą o przyszłości, np. zapisując się na jakiś kurs, dokształcając się w danej dziedzinie lub też kupując sprzęt, doskonalący nasz warsztat pracy. Nie namawiamy do odbywania dalekich podróży. Nie należy też trwonić energii na działalność społeczną czy nadmiernie ożywione życie towarzyskie. Zaniedbywanie najistotniejszych obowiązków przynieść może kłopoty i porażki.

Skłonności do pesymizmu i zniechęcenia. Być może będziemy się czuli skrępowani i uwiązani, jakbyśmy nosili ciężki, zbędny balast. Powinniśmy zatem bardziej niż kiedykolwiek dbać o zdrowie psychiczne. Mimo że nie będzie to rok specjalnie trudny, odczuwać będziemy napięcie nerwowe i chęć radykalnej zmiany.

Możliwe problemy w kontaktach międzyludzkich. Nie pozostaje nam nic innego, jak wykazanie się cierpliwością, gdyż rozwiązanie naszych kłopotów nadejdzie już wkrótce. Pamiętajmy jednak, że w tym roku nie ujrzymy efektów naszej pracy, co nie powinno nas niepokoić, jeśli tylko będziemy postępować zgodnie z wibracją dominującą w tym czasie.

5-ty Rok Numerologiczny

Rok ten przyniesie wiele nowych możliwości; to właśnie teraz nadejdą zmiany, których oczekiwaliśmy, a nasze dawne problemy rozwiążą się same. Podobnie jak w Roku l, możemy spodziewać się zmian i innowacji zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. W tym czasie będziemy niespokojni i pełni energii, spragnieni ruchu, zmian i kontaktów z ludźmi. Trzeba będzie wykorzystać nasze zdolności i nie obawiać się ryzyka, gdyż dzięki niemu pomyślnie przeprowadzimy wiele spraw. Pojawią się szansę na zawarcie trwałych kontaktów i zaangażowanie się w działalność, która może okazać się bardzo owocna.

Niewykluczona zmiana środowiska. Wibracja ta sprzyja bowiem wszelkim zmianom: zajęcia, miejsca pracy, a zwłaszcza podróżom bliskim i dalekim.

Powinniśmy zatem oswoić się z myślą, że czekają nas w tym roku liczne, nagłe i niespodziewane wydarzenia, mogące nieraz pokrzyżować nasze dotychczasowe plany. Trzeba jak najlepiej wykorzystać wpływ tej „ruchliwej” wibracji. Nie należy zamykać się na to, co nowe, nie trzymać się kurczowo przeszłości. Tylko otwarty i nieskrępowany umysł pozwoli nam panować nad sytuacją. Z drugiej strony jednak, w tym okresie mogą pojawić się objawy nadwrażliwości, wyrażające się np. w gwałtownych i agresywnych reakcjach.

Ogólnie mówiąc, będzie to rok bardzo ciekawy, zapowiadający liczne sukcesy. Trzeba będzie jednak wykazać się odwagą, inicjatywą i wewnętrzną równowagą, bowiem od nas samych zależy, czy rok ten zaliczymy do najlepszych lat naszego życia.

6-ty Rok Numerologiczny

Będzie to czas harmonii, spokoju i szczęścia. Wiele radości przysporzą nam sprawy uczuciowe i kontakty towarzyskie. Rodzina i najbliżsi odgrywać będą w tym okresie niezwykle istotną rolę. Czeka nas odnowienie starych znajomości, a także powroty osób drogich sercu i dawno niewidzianych. Ludzie będą szukać naszego towarzystwa, gdyż w tym czasie, bardziej niż zwykle, ujawni się nasz wdzięk i czar. Osoby samotne mają teraz szansę na trwałe zaangażowanie się uczuciowe i ustabilizowanie swego życia emocjonalnego. Ogólnie, będzie to rok

sprzyjający zakładaniu rodziny i zacieśnianiu więzów międzyludzkich. Wiele czasu będziemy spędzać w gronie przyjaciół i znajomych.

To bardzo dobry rok jeśli chodzi o rozpoczynanie nowych inwestycji i rozpoczynanie działalności na własny rachunek. Poprawa sytuacji materialnej. Od nas samych jednak zależy, czy bilans tego roku okaże się korzystny. Z jednej strony bowiem pojawią się liczne okazje, aby polepszyć sytuację materialną i rozwijać się duchowo i intelektualnie, z drugiej zaś będą nas kusiły tzw. przyjemności życia. Jeśli więc nie zdołamy pogodzić tych sprzecznych tendencji, pod koniec roku może się okazać, że tak na prawdę, nie dokonaliśmy niczego konkretnego.

Wibracja rządząca tym rokiem należy do najbardziej stabilnych i harmonijnych, jakie znamy. Sprzyja ona szczęściu i harmonii w sprawach rodzinnych i uczuciowych. Dlatego też, jeśli pojawią się problemy w naszym życiu osobistym lub nawet dojdzie do rozstania, oznaczać to będzie, że relacja ta już od dawna pozostawiała wiele do życzenia i potrzebne nam było zerwanie tych więzów, aby wrócić do normalności i wewnętrznej równowagi.

7-my Rok Numerologiczny

Rok ten przyniesie mnóstwo okazji sprzyjających zdobyciu powszechnego uznania i szacunku. Przynieść może sukces i popularność, a osobom związanym z życiem publicznym – nawet sławę. Okres ten będzie obfitował w nowe i interesujące doświadczenia. Będzie również korzystny, jeśli chodzi o interesy, bardzo prawdopodobne, że teraz właśnie zrealizują się nasze dawne projekty. Należy jednak unikać w tym czasie ryzyka, gdyż nie jest to rok sprzyjający rozwojowi materialnemu, lecz raczej duchowemu i intelektualnemu.

Pojawią się szansę na urzeczywistnienie naszych marzeń o dalekiej podróży. Bardzo możliwe, że w tym czasie znajdziemy ciekawą pracę albo rozpoczniemy interesujące nas studia (zwłaszcza w dziedzinach wiedzy tajemnej).

Mimo że sprawy finansowe powinny zejść w tym roku na drugi plan, możemy liczyć na niespodziewane dochody, a także na okazje do kupna lub sprzedaży na większą skalę.

W Roku 7 nie ma miejsca na frywolność czy lekkomyślność, jest to bowiem czas refleksji i głębokich przemyśleń. Będzie to okres auto-analizy, wewnętrznych poszukiwań oraz rozwoju duchowego i umysłowego, rok zastanowienia się nad własnym życiem, czas niepokojów egzystencjalnych i prób odpowiedzi na

najważniejsze pytania. W tym okresie, częściej niż zwykle, będziemy sięgać po książkę i szukać kontaktu ze sztuką. Będziemy też odczuwać potrzebę odizolowania się od otoczenia i często, nawet wśród ludzi, będziemy czuć się samotnie.

Do głosu dojdą ukryte zdolności parapsychologiczne i głęboka intuicja. Warto słuchać się w tym czasie „wewnętrznego głosu”, gdyż wskaże on nam drogę osiągnięcia duchowej doskonałości, pomoże nam też dostrzec i docenić to, co w życiu jest najważniejsze, i stać się panem własnego losu.

Uwaga na zawarte w tym roku znajomości czy przyjaźnie oraz na podpisywanie dokumentów, pojawi się bowiem skłonność do oszukiwania samego siebie.

W tym okresie możemy być również podatni na choroby i depresje. Bywa, że rok ten przynosi utratę bliskiej osoby, przez rozstanie, a nawet śmierć, co przysporzy nam głębokich cierpień.

8-my Rok Numerologiczny

Jest to rok bilansów, „zdania rachunków” i zapłaty za nasze wysiłki w przeszłości. Jeśli na to zasłużyliśmy, poprawi się nasza sytuacja materialna (podwyżka, awans, premia etc). Rok ten oznacza postęp, władzę, pieniądze i sukcesy w każdej dziedzinie. To, co nas spotka w tym czasie, będzie swoistym „plonem” naszych 7-letnich wysiłków. Nie zapomnijmy podzielić się naszym szczęściem z innymi.

Na płaszczyźnie etyczno-moralnej, jeśli przestrzegaliśmy zasady ,.złotego środka” w naszych kontaktach z ludźmi, będziemy teraz mogli napawać się spokojem i radością, płynącymi z poczucia, że mamy czyste sumienie. Niewątpliwie nasze postępowanie w przeszłości zostanie (często w sposób nagły i niespodziewany) wynagrodzone. W przeciwnym razie jednak, zgodnie z prawem kompensacji, czekają nas spore problemy i niepowodzenia. Jeśli plon nasz będzie zły, pojawić się mogą nawet bardzo poważne kłopoty finansowe. Zdołamy je pokonać jedynie dzięki naszej intuicji i doświadczeniu.

Dobry rok na działania finansowe.

Rok ten będzie bardzo korzystny w sprawach materialnych. Teraz właśnie mają szansę spełnić się nasze marzenia i ambicje. Jest to dobry moment, aby zakładać własne przedsiębiorstwa, inwestować, nabywać nieruchomości itp. Sukces tych przedsięwzięć jest z góry pozytywnie przesądzony, a nasze inwestycje okażą się wyjątkowo trwałe i intratne. Bardzo możliwe, że czeka nas znaczny awans lub nominacja na odpowiedzialne stanowisko.

Jeśli nie widzimy poprawy naszej pozycji społecznej, nadszedł właśnie moment, aby dochodzić słusznych praw. Z całą pewnością zostaniemy wysłuchani, gdyż w tym roku patronuje nam jedna z najpotężniejszych wibracji, jakie istnieją. Możemy też liczyć na pomoc czy protekcję osób ważnych i wpływowych.

W tym okresie istotną dla nas rolę mogą odgrywać starsze osoby. Być może, będziemy przeżywać ich problemy zdrowotne, roztoczymy nad nimi opiekę, przyjmując je do naszego domu lub wspierając finansowo. Z drugiej zaś strony my możemy liczyć na ich pomoc czy radę.

Wykorzystajmy tę nadzwyczajną moc i magnetyzm, jakie w tym czasie z nas emanują; kontakty, które teraz nawiążemy, okażą się w przyszłości niezwykle ważne.

Rok ten upłynie pod znakiem aktywności, jednak w głębi duszy możemy odczuwać pewien niepokój lub chęć zmiany. Należy zatem unikać zdenerwowania i zmian nastroju, gdyż będą one stanowiły przeszkodę w naszym rozwoju.

9-ty Rok Numerologiczny

Rok ten zamyka numerologiczny cykl i niesie z sobą pewne zagrożenia. Trzeba w tym okresie wyjątkowo uważać, gdyż bez żadnej winy z naszej strony pojawią się liczne kłopoty. Będą to problemy wszelkiego rodzaju: finansowe, zawodowe, zdrowotne i osobiste. Skłonności do apatii, zdenerwowania, zmęczenia i depresji. Czuć się będziemy niczym zwierzęta złapane w pułapkę, nie widząc przy tym nadziei na poprawę sytuacji.

W tym czasie należy unikać gwałtownych reakcji i w żadnym wypadku nie kierować się impulsami czy emocjami. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z naszej pracy, życia osobistego, kontaktów z otoczeniem i w ogóle z wszystkiego, zdobądźmy się na odrobinę cierpliwości, gdyż nadchodzą istotne zmiany. Już niedługo wszystko zmieni się na lepsze.

W tym okresie nastąpić może definitywne zakończenie pewnych kłopotliwych sytuacji czy związków, krępujących nas od dawna. Wszystko, co ma się skończyć, zakończy się właśnie teraz. Oznacza to zerwania i rozwody, zdrady i straty wszelkiego rodzaju.

Nie trzymajmy się kurczowo przeszłości, spraw i ludzi z nią związanych. Powinniśmy wykorzystać ten, niewątpliwie nie najweselszy czas, aby dokonać bilansu z poprzednich lat, odrzucając to, co zbędne i uwolnić się od wszelkich balastów zarówno materialnych, jak i emocjonalnych. Oczyszczenie to okaże się niezbędne, aby bez żadnych obciążeń i przeszkód rozpocząć nowy cykl życiowy.

Czasami warto poczekać.

Unikajmy w tym czasie zawierania umów i podpisywania ważnych dokumentów, gdyż sprawy teraz rozpoczęte na ogół nie rokują powodzenia. Dotyczy to zarówno spraw zawodowych, jak i uczuciowych.

Chociaż rok ten będzie trudniejszy niż pozostałe, możemy się w tym okresie wiele nauczyć i nabyć życiowego doświadczenia.

Z drugiej strony rok ten może oznaczać korzystną finalizację spraw zainicjowanych wcześniej, związanych np. z interesami, pracą zawodową, sprawami urzędowymi etc.

Niewykluczone, że czekają nas podróże; istnieje nawet możliwość dokonania czegoś niezwykłego. Postarajmy się, aby doszło do tego pod koniec roku kalendarzowego (listopad, grudzień). Nie martwmy się jednak, jeśli na to nie zasłużyliśmy. Także i w tym roku mogą nas spotkać szczęśliwe wydarzenia (los dostarczy nam miłych niespodzianek).

Na koniec pozwolę sobie przekazać jeszcze jedną radę na ten rok: zachowajmy cierpliwość i wykażmy hart ducha, nie patrzmy wstecz, lecz zwróćmy się z nadzieją i ufnością w przyszłość. Czeka nas bowiem nowy etap i od nas samych zależy, czy będzie on szczęśliwy i pełen sukcesów. Wreszcie, pamiętajmy o tym, co zostało powiedziane na początku tego rozdziału: nie zawsze przepowiednie dotyczące danego roku spełniają się co do joty; czasami zaznacza się jedynie ogólna tendencja charakterystyczna dla danej wibracji.


Zapraszam do przejrzenia działu „Numerologia”.

Umów się na Pełną analizę – rozkład roczny.

Warto przeczytać

41 komentarzy

 1. Może i fenomen, natomiast sama czytuję horoskopy. Jednak tylko takie, pod którymi ktoś się podpisuje z imienia i nazwiska. Wówczas wiem, ze stoi za tym prawdziwa osoba, bardzo często z pasją i od wielu lat zajmująca się tematem. 🙂

  1. Oczywiście, że można do tego podejść i w taki sposób. 🙂 Natomiast warto wiedzieć, co też dany rok ze sobą niesie – choćby właśnie po to, żeby lepiej radzić sobie z trudniejszymi momentami czy sytuacjami.

 2. lubię czytać takie rzeczy, jednak jak piszą o czymś złym to stwierdzam, że to bzdura aby się nie martwić czymś co jest napisane nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych ludzi

  1. Tak, to prawda. To jest opisane bardzo generalnie, tak zwane tendencje dla każdej wibracji numerologicznej. Natomiast nie należy tego tylko rozpatrywać jako coś złego czy dobrego, tylko jak mogę się do tego przygotować czy ewentualnie wykorzystać dobry okres. Dlatego łączę Numerologię z kartami tarota. 🙂

  1. Dagmara, sceptyków nigdy nie brakowało. Każdy wybiera taką drogę, jaka mu pasuje. Naprawdę cieszę się, że każdy jest inny i może decydować o tym co chce wiedzieć a czego nie. W co wierzyć a czemu nie dawać wiary. 🙂

  1. Trochę się zmartwiłam, mąż dostał super propozycje pracy, która przyjął, ale
   Jest w 9 roku osobistym… czy to
   Oznacza ze to jest z góry skazane na niepowodzenie?

   1. Absolutnie nie. To jest czas, w którym trzeba się mieć na baczności i zwracać uwagę, by nie działać impulsywnie – czyli zawsze pamiętać, zeby mieć emocje na wodzy. Będą bowiem nie najlepszym doradcą. Natomiast w 9-tym roku numerologicznym idealnie jest dopinać, domykać wszelkie sprawy, któe ciągnęły się już od jakiegoś czasu. 🙂

  1. To są ogólne zarysy na nadchodzący rok numerologiczny dla każdej wibracji. Warto jednak poczytać i zapoznać się z tendencjami – to jednak nie jest szczegółowy portret numerologiczny, tylko ogólny zarys. 🙂

 3. Podchodzę z dystansem do takich historii, ale coś w tym jest. Od października będę zaczynać 3 rok prawa, a wyszedł mi 4 rok własny, więc sporo by się zgadzało. 🙂

  1. To są jedynie ogólne tendencje każdej wibracji numerologicznej. Natomiast, zawsze można się przygotować na ewentualne trudniejsze chwile i w porę zadziałać, by ich uniknąć, bądź zminimalizować stres. 🙂

 4. A co jeżeli w tym roku [9]coś się kończy i jednocześnie wymusza rozpoczęcie nowego? Jeżeli musi być podpisana umowa kończąca stare ale również ta druga – zaczynająca nowe? I nie widzę możliwości przeciągnięcia terminu do kolejnego września na podpisanie tej drugiej umowy?

  1. Proszę pamiętać, że to są ogólne wytyczne i tendencje roku osobistego. Rok własny najsilniej manifestuje się w okolicach naszych urodzin, po tym okresie zaczyna mieć wpływ kolejny rok numerologiczny w którym jesteśmy. Jest też napisane, że warto poczekać a nie że trzeba. Więc zależnie od tego jak Pani wykorzystała ten ostatni rok cyklu do tej pory. W 9-tym roku też nie należy kurczowo trzymać się przeszłości – więc ostatni rok cyklu to także dobry rok na zamykanie starych spraw. Jak wszyscy wiemy koniec niesie ze sobą inny początek. 🙂

 5. Proszę powiedzieć czy osoba urodzona 16.11.1977 jest teraz w roku osobistym 7 czy 9? Bo wg róznych obliczeń raz bierze sie pod uwagę 2016 rok a w innych 2017.
  Pozdrawiam

  1. Rok numerologiczny liczy się od początku Września do początku Września następnego roku.

   Czyli patrząc w Pani datę urodzenia, jest Pani numerologiczną 6-ką. To znaczy że od Września 2016 do Września 2017 jest Pani w 7-mym roku osobistym. Zaznaczam tylko, że w okolicach Pani urodzin ten rok 7 będzie się manifestował najsilniej. Idąc więc tym tokiem myślenia, najmocniej będzie działał właśnie w okolicach 16 Listopada.

   Wówczas mogą urzeczywistnić wszelkie zmiany zapowiadane w roku 7-mym. Szczególnie jeśli idzie o ryzykowanie w podejmowaniu działań i decyzji. Dlatego często się mawia, że w tym okresie nie powinno się podejmować żadnych decyzji pochopnie. Pozdrawiam 🙂

 6. Dziękuję za odpowiedź.
  Czyli najsilniej siódemka już działała w listopadzie ubiegłego roku z tego rozumię, a od wrzesnia br. wchodzę w ósmy rok . Rzeczywiście zastanawiam się nad radykalną zmianą, zakończeniem pewnego wieloletniego etapu życia i nie wiem czy nie lepiej poczeć niz potem żałować.
  Bardzo interesująca strona
  Pozdrawiam

 7. Pani Beato,
  mam jeszcze jedno pytanie. Duzo czytałam na temat siódmego roku osobistego. Z jednej strony pisze cze czeka mnie rozstanie, rozwód, totalna zmiana , jest to nieuniknione, sprawy urzędowe a nawet sądowe. A z drugiej strony mam nie podejmować ważnych życiowych decyzji. Jak to się ma do rzeczywistości, przecież nic sie samo nie dzieje , a skoro mam się oczyścić itp. to trzeba podjąć właśnie te radykalne decyzje czego skutkiem są rzeczy opisane w siódemce.
  To jakby zaprzecza jedno drugiemu.
  Proszę o jakąś podpowiedź w moich rozmyslaniach 🙂
  Pozdrawiam

  1. Witam Pani Sabino. Działania, które już Pani rozpoczęła toczą się już i są w trakcie realizacji. W 7-mym roku chodzi o to, by lekkomyślnie i pochopnie nie podejmować nowych decyzji oraz nie rzucać się na kolejne działania. Tu każde swoje działanie trzeba dobrze przemyśleć i rozważyć. Mam na myśli każdy następny krok. 7-my rok osobisty, to zdecydowanie jest czas, w którym dokonujemy rozliczenia rachunków ze swoim życiem, ale nie znaczy to, że trzeba za chwilkę rzucić się w następny projekt, znajomość czy kolejną rewolucję. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podejmować radykalne zmiany w swoim życiu. Nie mogą jednak być one podyktowane emocjami. Tu trzeba „zajrzeć” w głąb siebie, jak zostało napisane, dokonać auto analizy i dopiero wówczas będzie mogła Pani świadomie i rozsądnie podejmować trafne decyzje. Mało tego, w tym roku często mamy tendencję do „oszukiwania” samych siebie, dlatego wskazane jest głębokie zastanowienie przed podjęciem decyzji a nie zrezygnowanie z ich podejmowania. 🙂

 8. Dziękuję za odpowiedź. Muszę sobie to wszystko jakoś poukładac. Jednak obojętnie jak zrobię wydaje mi się, że bede musiała swoje „przejść”. Czas i życie tez pewne sprawy zweryfikuje.
  Pozdrawiam

 9. Pani Beato,
  Korzystam czasem z porad numerologa. Moja data urodzenia to 21.05.1992 i z tego co wiem, teraz wchodzę w 1 rok osobisty. Z tego co czytam na Pani stronie, powinien to być jednak 4 rok. Dlaczego niektórzy do liczenia biorą także rok urodzenia, a niektórzy nie?

  1. Dziękuję za komentarz Pani Wioleto, nieporozumienia wynikają z tego, że są różne metody liczenia. Ja zawsze obliczając rok numerologiczny w którym jesteśmy korzystam z pełnej daty urodzenia. Jest pani numerologiczną mistrzowską 11-tką, choć ja zawsze mawiam, że 11-tką się tylko bywa czasami a zazwyczaj jest się 2-ką. Do obliczenia roku numerologicznego następnego roku bierzemy rok następny 2018, który daje sumę 2. Czyli Pani 2 i 2 z roku 2018 daje cztery, czyli jest Pani w 4-tym roku numerologicznym. 🙂

 10. Witam – chciałabym o coś spytać – w wielu miejscach znalazłam ze rok numerologiczny tak jak pani napisała jest od września do września – jednakze to nie to samo co rok osobisty – bo ten trwa od dnia urodzin do dnia urodzin – dzień +miesiąc + dany rok kalendarzowy np osoba
  23.12.2016 do 22.12.2017 = 8- 2+3+1+2+2+0+1+6= 5+3+3+6=17=8
  Wiec rok osobisty to nie to samo co rok numerologiczny

  1. Witam i dziękuję za komentarz. Tak, rok numerologiczny to nie to samo co rok osobisty – choć przyznam, że nigdy nie obliczam osobistego a jedynie numerologiczny i tylko tego używam. Więc w tym poście słowa: numerologiczny, osobisty czy własny oznaczają dokładnie to samo – nasz rok numerologiczny. Takich pytań było już kilka, więc warto to poprawić, choć ja nie używam roku osobistego tylko numerologicznego.
   Obliczam go, czy bardziej liczę rok numerologiczny, od pierwszego nowiu we Wrześniu.

   Pozdrawiam serdecznie. 🙂

 11. Dziękuję za ten post. Ogólnie jestem bardzo zainteresowany numerologią – ciekawa sprawa! Co prawda, tak jak Pani mówi, to są tylko wskazówki, a nie przepowiednie 🙂 Aczkolwiek aktualnie od września 2018 roku jestem w numerologicznym roku 9… i 9 to także mój rok osobisty! Dziwne, ale czytałem, że rzadko spotykane, lecz spotykane.
  Tak się właśnie czuję, jak opisuje toi Pani w swoim poście. Czuję się samotny (aktualnie piszę w Sylwestrową noc…), nic mi nie wychodzi, jakbym był w martwym punkcie – taka wegetacja, a nie życie… Ale właśnie dzięki temu wiem, wierzę w to, że następny rok (czyli przełom września 2019) będzie tym rokiem, od którego zacznie się zmieniać moje życie – mam plan, żeby przenieść się na inną uczelnie, zamieszkać w nowym mieście i zacząć pracę…
  Także… staram się zamykać przeszłość, a patrzeć w przyszłość, oczywiście żyjąc „tu i teraz”, lecz przyszłość daje mi pewnego rodzaju nadzieję, że moje życie się zmieni. Tak czy siak – wszystko zależy od nas, w końcu to my jesteśmy kowalami własnego losu.
  Pozdrawiam! 🙂

  1. Dziękuję bardzo za pozytywny odzew. Bardzo się cieszę, że post się przydał.
   Dodam jeszcze, że rok numerologiczny, najsilniej manifestuje się w okolicach urodzin. Więc wówczas będzie to oddziaływanie najmocniejsze. Osoby z tak zwanego pogranicza (czyli urodzone w Sierpniu i Wrześniu – może nawet dalej), mogą odczuwać działanie danego roku numerologicznego ze sporym wyprzedzeniem czy opóźnieniem.
   P.S. Szczęśliwego Nowego Roku. Proszę wykorzystać ten okres na doświadczanie tego co się dzieje i wyciąganie lekcji na kolejny cykl. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *