Praca, biznes, kariera zawodowa, finanse i inwestycje

Praca, biznes, kariera zawodowa, finanse i inwestycje

Praca, biznes, kariera zawodowa, finanse i inwestycje

Cena: 200 PLN (płatność PayPal + 10 PLN)

Ta oferta skupia się przede wszystkim na Twojej pracy, karierze zawodowej oraz na Twojej sferze finansowo – materialnej. To jest idealna opcja by uzyskać wskazówki odnośnie pracy, sytuacji i wyzwań które na Ciebie czekają odnośnie Twojej kariery. Jeśli jesteś w trakcie zmiany pracy, stanowiska. Zamierzasz ubiegać się o awans czy podwyżkę. Jeśli zamierzasz założyć swój własny, wymarzony biznes – ta opcja jest dla Ciebie.

Nie ma lepszego narzędzia na Ziemi, które pomoże Ci zajrzeć w przyszłość, uchylić rąbka tajemnicy, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Tym narzędziem są karty Tarota w połączeniu z Numerologią. To jest coś w co naprawdę wierzę i widziałam tę wiarę wśród moich klientów przez lata pracy. Jeśli więc szukasz jasności / klarowności, oraz rad w swojej obecnej sytuacji, stoisz u progu trudnych decyzji lub wyboru dróg dla Twojej przyszłości, lub jeśli chcesz zrozumieć ogólny zarys Twoich działań i uzyskać wskazówki – konsultacja ze mną pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.

 

Czego możesz oczekiwać podczas rozmowy?

 

Kiedy zdecydujesz się na tę opcję, napisz do mnie w celu ustalenia daty i godziny rozmowy. Formularz zapisu znajduje się poniżej. Rozmowa odbywać się będzie przez Skype lub Messenger i będzie trwała maksymalnie 60 minut. Możesz zdecydować czy wolisz audio i wideo, czy jedynie audio.

Pragnę jeszcze dodać, że czas rozmowy który w tym przypadku wynosi maksimum 60 minut, nie jest sztywno przestrzegany. Zawsze można odrobinę rozmowę przedłużyć i często sama do tego zachęcam. Taka swobodna rozmowa, która nie jest drobiazgowo rozliczana w minutach sprzyja temu, by na zakończenie poświęcić chwilkę na refleksję i podsumowanie rozkładu. To też taki naturalny sposób na zakończenie rozmowy. Sama na koniec lubię jeszcze w kilku zdaniach podsumować spotkanie.

Możesz zadawać pytania bez ograniczeń, jednak jedynie w obrębie tematów pracy, biznesu, kariery zawodowej, finansów i planowanych inwestycji. Dlatego przygotuj sobie listę pytań, które chcesz mi zadać. Pamiętaj proszę, im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej precyzyjna odpowiedź.

Wszystkie opcje zawierają:

  • spersonalizowane rozkłady tarota, precyzyjnie wybrane dla tej kategorii, które pozwolą Ci uzyskać bardziej szczegółowe informacje.
  • Dodatkowy rozkład z kart wyroczni, na co zwrócić uwagę w najbliższych 3 tygodniach, 3 miesiącach, 3 latach (tu można modyfikować rozkład najbliższe 3 dni, 3 tygodnie, 3 miesiące).

W tej opcji nie można zadawać pytań dodatkowych innych niż wyżej wymienione. Jeśli więc chcesz zadać moim kartom konkretne pytania, ta opcja nie jest dla Ciebie. Polecam „Sesję Ogólną”, tam jest dowolność zadawania pytań.

Pamiętaj proszę, że jeśli zdecydujesz się na tą ofertę, nie będzie można jej zmienić. Jeśli więc nie jesteś pewna, napisz do mnie najpierw, pomogę w decyzji, lub wybierz sesję ogólną, link poniżej.

SESJA OGÓLNA

Serdecznie zapraszam,

Beata.

 
 
 
Krótkie pytanie - szybka odpowiedź
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.