fbpx
Przejdź do treści
Miłość, uczucia, partnerstwo, związki

Miłość, uczucia, partnerstwo, związki

Miłość, uczucia, partnerstwo, związki

Cena: 200 PLN (płatność PayPal + 10 PLN)

Ta oferta dotyczy przede wszystkim uczuć, miłości, relacji partnerskich oraz związków. Być może chcesz dowiedzieć się, dokąd zmierza Twój związek. Jeśli szukasz wskazówek odnośnie swojego życia uczuciowego, relacji;  szukasz miłości lub swoje drugiej połowy – ta opcja zdecydowanie jest dla Ciebie.

Nie ma lepszego narzędzia na Ziemi, które pomoże Ci zajrzeć w przyszłość, uchylić rąbka tajemnicy, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Tym narzędziem są karty Tarota w połączeniu z Numerologią. To jest coś w co naprawdę wierzę i widziałam tę wiarę wśród moich klientów przez lata pracy. Jeśli więc szukasz jasności / klarowności, oraz rad w swojej obecnej sytuacji, stoisz u progu trudnych decyzji lub wyboru dróg dla Twojej przyszłości, lub jeśli chcesz zrozumieć ogólny zarys Twoich działań i uzyskać wskazówki – konsultacja ze mną pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.

 

Czego możesz oczekiwać podczas rozmowy?

 

Kiedy zdecydujesz się na tę opcję, napisz do mnie w celu ustalenia daty i godziny rozmowy. Formularz kontaktu znajduje się poniżej. Rozmowa odbywać się będzie przez Skype lub Messenger i będzie trwała maksymalnie 60 minut. Możesz zdecydować czy wolisz audio i wideo, czy jedynie audio.

Pragnę jeszcze dodać, że czas rozmowy który w tym przypadku wynosi maksimum 60 minut, nie jest sztywno przestrzegany. Zawsze można odrobinę rozmowę przedłużyć i często sama do tego zachęcam. Taka swobodna rozmowa, która nie jest drobiazgowo rozliczana w minutach sprzyja temu, by na zakończenie poświęcić chwilkę na refleksję i podsumowanie rozkładu. To też taki naturalny sposób na zakończenie rozmowy. Sama na koniec lubię jeszcze w kilku zdaniach podsumować spotkanie.

Możesz zadawać pytania bez ograniczeń, jednak jedynie w obrębie tematów uczuć, miłości, związków partnerskich. Dlatego przygotuj sobie listę pytań, które chcesz mi zadać. Pamiętaj proszę, im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej precyzyjna odpowiedź.

Wszystkie opcje zawierają:

 • spersonalizowane rozkłady tarota, precyzyjnie wybrane dla tej kategorii, które pozwolą Ci uzyskać bardziej szczegółowe informacje.
 • Dodatkowy rozkład z kart wyroczni, na co zwrócić uwagę w najbliższych 3 tygodniach, 3 miesiącach, 3 latach (tu można modyfikować rozkład najbliższe 3 dni, 3 tygodnie, 3 miesiące).

W tej opcji nie można zadawać pytań dodatkowych innych niż wyżej wymienione. Jeśli więc chcesz zadać moim kartom konkretne pytania, ta opcja nie jest dla Ciebie. Polecam „Sesję Ogólną”, tam jest dowolność zadawania pytań.

Pamiętaj proszę, że jeśli zdecydujesz się na tą ofertę, nie będzie można jej zmienić. Jeśli więc nie jesteś pewna, napisz do mnie najpierw, pomogę w decyzji, lub wybierz sesję ogólną, link poniżej.

SESJA OGÓLNA

Serdecznie zapraszam,

Beata.

 

 
 

7 komentarzy do “Miłość, uczucia, partnerstwo, związki”

 1. Wspaniałe doświadczenie, które ogromnie pomogło mi w podjęciu odpowiednich kroków w życiu. Dzięki temu spotkaniu otrzymałam opis obecnej sytuacji i wskazówki w którą stronę się kierować. Czuję wdzięczność i ulgę☀️ polecam z całego serca!❤

  1. Pięknie dziękuję za zaufanie i ogromnie się cieszę, że po sesji została Pani nie tylko z odpowiedziami na wątpliwoci ale i z wskazówkami, jak działać dalej.

   Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego. 🙂

 2. Bardzo wartościowe spotkanie. Otrzymałam sporo otuchy i siły oraz potwierdzenia, że idę dobrą drogą. Pani Beata jest wspaniałą, miłą osobą. Polecam!

  1. Serdecznie dziękuję za rozmow. Bardzo się cieszę, że wskazówki tylko umocniły Panią na jej drodze.

   Pozdrawiam serdecznie. 🙂

 3. To moja kolejna sesja bardzo udana.
  Po rozmowach z Panią czuję się tak jakbym wróciła od dobrego lekarza, który nie tylko postawił dobrą diagnozę ale też dał dobre leki po których poczułam się lepiej. Spotkania z Panią to jak z spotkania z dobrym psychoterapeutą. Znów otrzymalam zastrzyk dobrej energii i wskazówki na na bliższy i dalszy czas
  Dziękuje Pani Beato

  1. Ogromnie się cieszę i jest mi bardzo miło. Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa. Wszystkiego najlepszego. 🙂

   Pozdrawiam,
   B.

 4. Dzień dobry.
  Już drugi raz skorzystałam z sesji z Panią Beatą. Wszystko co przepowiedziały karty za pierwszym razem sprawdziło się.
  Jestem pod wrażeniem! Karty to jedno, ale trzeba też umiejętnie przekazać to, co się w nich widzi. Polecam z całego serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *