Sesja ogólna

Sesja ogólna.

Cena: 260 PLN (płatność PayPal + 10 PLN)

Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli masz wiele pytań odnośnie różnych sfer swojego życia. Jest więc całkowicie podporządkowana Tobie i Twoim potrzebom. Możemy spojrzeń na najbliższe dwanaście miesięcy odnośnie Twoich uczuć, kariery zawodowej, zdrowia, finansów lub czegokolwiek innego dotyczącego Twojej osoby. Jeśli więc masz wiele pytań, chcesz zapytać o więcej niż jedna sprawę, poszukujesz / potrzebujesz wskazówek – ta opcja jest dla Ciebie.

Nie ma lepszego narzędzia na Ziemi, które pomoże Ci zajrzeć w przyszłość, uchylić rąbka tajemnicy, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. tym narzędziem są karty Tarota w połączeniu z Numerologią. To jest coś w co naprawdę wierzę i widziałam tę wiarę wśród moich klientów przez lata pracy.

Jeśli więc szukasz jasności / klarowności w swojej obecnej sytuacji. Stoisz u progu trudnych decyzji lub wyboru dróg dla Twojej przyszłości, lub jeśli chcesz zrozumieć ogólny zarys Twoich działań i uzyskać wskazówki – konsultacja ze mną pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.

 

Czego możesz oczekiwać podczas rozmowy?

 

Kiedy zdecydujesz się na tę opcję, napisz do mnie w celu ustalenia daty i godziny rozmowy. Formularz kontaktu znajduje się poniżej. Rozmowa odbywać się będzie przez Skype lub Messenger i będzie trwała maksymalnie 60 minut. Możesz zdecydować czy wolisz audio i wideo, czy jedynie audio.

Pragnę jeszcze dodać, że czas rozmowy który w tym przypadku wynosi maksimum 60 minut, nie jest sztywno przestrzegany. Zawsze można odrobinę rozmowę przedłużyć i często sama do tego zachęcam. Taka swobodna rozmowa, która nie jest drobiazgowo rozliczana w minutach sprzyja temu, by na zakończenie poświęcić chwilkę na refleksję i podsumowanie rozkładu. To też taki naturalny sposób na zakończenie rozmowy. Sama na koniec lubię jeszcze w kilku zdaniach podsumować spotkanie.

W tej opcji możesz zadać dowolną ilość pytań głównych dodatkowych. Dlatego przygotuj sobie listę pytań, które chcesz mi zadać. pamiętaj proszę, im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej precyzyjna odpowiedź.

Do tej opcji mam przygotowanych kilka precyzyjnych rozkładów, które pozwolą uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Wszystko zależy od tego, jakie pytania zechcesz mi zadać.

Dodatkowo:

 • rozkład z kart wyroczni, na co zwrócić uwagę w najbliższych 3 tygodniach, 3 miesiącach, 3 latach (tu można modyfikować rozkład najbliższe 3 dni, 3 tygodnie, 3 miesiące).
 • opcjonalnie rozkład od czego należy odejść a ku czemu się kierować.

Serdecznie zapraszam,

Beata

 

10 komentarzy

  1. Dzień dobry, oczywiście, że tak. Pay Pal to dodatkowa opcja. Kiedy zarezerwuje sobie Pani termin w kalendarzu, tam będą podane wszelkie dane jak forma kontaktu do wyboru oraz wszelkie dane potrzebne do przelewu. 🙂
   Pozdrawiam,
   Beata

 1. Pani Beato ,
  Dziękuję ,za cudowną możliwość uczestniczenia na Pani sesji z tarotem . Dziękuję za atmosferę ,która sprawiła ,że poczułam ,że mogę pytać o wszystko 😉 Dziękuje ,za fachowy a jednocześnie bardzo zrozumiały przekaz dla mnie , za informacje ,które gdzieś już we mnie były i które to sesja u Pani pomogła je wydobyć . Dziękuję ,za tą energię podczas spotkania jak również za tą po ,która trwa i trwa 🙂

  Serdeczności 🙂

  1. Bardzo się cieszę Pani Magdo, że obdarzyła mnie Pani zaufaniem. Ogromnie się cieszę, że wyniosła Pani z sesji to, co było i jest dla Pani najbardziej istotne.
   Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam serdecznie. 🙂

 2. Rozmowa z Pania Beata dodala mi skrzydel.Dziekuje za bardzo fachowy a zarazem bardzo cieply przekaz.Dziekuje za piekny przekaz z Anielskich Kart,ktory byl bardzo powiazany z tym co powiedzialy karty.Jest Pani niesamowita.Dziekuje,za dobra energie,ktora czulam podczas Naszej rozmowy a ktora zostala tez po tej rozmowie.Jestem pod wielkim wrazeniem.Dziekuje dziekuje dziekuje 🙂

  1. Ogromnie dziękuję za zaufanie Pani Katarzyno i ogromnie się cieszę, ze wskazówki, które Pani otrzymała podczas sesji były dla Pani wartościowe.

   Pięknie dziękuję za miłe słowa. 🙂
   Pozdrawiam,
   B.

 3. Czas spędzony na rozmowie z Panią Beatą był bardzo pomocny. Chciałam jeszcze raz podziękować za wskazówki i rady. Wspaniałe doświadczenie! Polecam

  1. Bardzo się cieszę, że wskazówki okazały się przydatne. Pięknie dziękuję za wspólną rozmowę i za zaufanie. 🙂

   Pozdrawiam,
   B.

 4. To była moja pierwsza sesja u Pani Beaty i nieostatnia! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, ciepło a co najważniejsze czułam się tak jakby p. Beata czytała w moich myślach. Wróżba zaczęła się realizować już dwa dni później a wskazówki jakie usłyszałam podczas sesji ogromnie mi pomogły. Polecam z całego serca i dziękuję p. Beacie. ?♥️

  1. Pięknie dziękuję za miłe słowa i bardzo się cieszę, ze sesja okazała się tak przydatna. Raz jeszcze dziekuję za zaufanie. 🙂

   Pozdrawiam,
   B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *