fbpx
Przejdź do treści
Małe Arkana - Trójka Buław.

Małe Arkana – Trójka Buław.

Małe Arkana – Trójka Buław.

 

Trzecia karta z żywiołu ognia to właśnie Trójka Buław. To karta Słońca w Baranie i jest ustanowieniem pierwotnej energii. Ta karta to silny kręgosłup moralny oraz czyste intencje, takie połączenie ciała, duszy i umysłu.

Umiejscowienie w czasie – trzecia dekada Barana.

 

Niewinność, uczciwość, samozaufanie, bezkompromisowość, opowiedzenie się po swojej stronie.

 

Rozkład Roczny

Rozkład Roczny

Silny kręgosłup moralny daje poczucie ochrony i siły oraz wyzwala wiele energii. Czystość Twoich zamiarów, Twoja prawość i uczciwość otwierają Cię na nowe możliwości, a wiara zcyni cuda. Słońce wchodząc w znak Barana stanowi zapowiedź wiosny, czyli rychłą odnowę i powiew świeżości. Jeśli dostatecznie ufasz wewnętrznemu głosowi oraz odważysz się w pełni stanąć po swojej stronie, opowiedzieć się za swoimi ideałami, to czekają Cię wspaniałe doświadczenia i niespodzianki.

 

Wiedza praktyczna, zmysł do interesów, siła, handel, przedsiębiorczość, negocjacje.

 

Powodzenie, szczególnie w sferze materialnej, koniec przeciwności, przedsiębiorczość, powodzenie w handlu, podróże w interesach, nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich i zawodowych, współpraca. Ktoś kto nam fizycznie pomoże (pożyczki, znajomości, układy), działalność charytatywna, sukces w działaniach środowiskowych lub artystycznych.

Ale także czasami niezdrową rywalizację, okres zastoju, brak perspektyw, działania podstępne, zdrada, arogancja, oszustwa partnera, nieudane podróże, odrzucenie pomocnej dłoni, zarozumiałość.

 

Symbolizuje siłę, przedsięwzięcie, wysiłek, rzemiosło, handel, odkrycie. Koniec problemów, powstrzymanie lub zakończenie niedoli, znoju i rozczarowania.

 

Ślepe oddanie się powinnościom i zasadom łatwo zmienia się w nienawiść, a nieelastyczny kręgosłup sztywnieje i choruje. Istnieje niebezpieczeństwo, że „oślepniesz” w swej przesadnej prawości, zaplączesz się w nazbyt skrupulatnym sumieniu wobec przestarzałych norm i odrzucisz prawdziwe dary ze wszechświata.

Penetracja głębszych pokładów jaźni, odkrycie czegoś czego się nie rozumie, nieznane horyzonty, intuicja, samotna podróż w głąb siebie, zastosowanie praktycznej wiedzy w handlu, ale także podróż handlowa, zysk i szczerość intencji.

 

Znaczenie w partnerstwie.

Czystość, zaufanie, prawda, harmonia, wzajemna uczciwość.

Trójka Buław jest wskazówką, że atmosfera w Waszym związku jest krystalicznie przejrzysta i nadchodzi wiosenne ożywienie. Macie teraz szansę stworzyć nowe plany i zgodnie zabrać się za ich realizację. Im więcej ufasz samemu sobie, tym doskonalszy stanie się Wasz związek. Dbaj o wierność wobec siebie i dziel się swoimi ideałami z partnerem.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Sztuka zadawania pytań”.

Mam na imię Beata.
Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia.

Zapisz się na Piątkowe Listy Miłosne

Tagi: