Małe Arkana – Szóstka Buław.

Wielkie Arkana – Szóstka Buław.

Małe Arkana – Szóstka Buław.

 

Szóstce Buław odpowiada Jowisz w Lwie. To istne błogosławieństwo harmonii i piękna. Ta karta ukazuje energii jako całkowicie zrównoważonej. To ognista energia zwycięstwa i symbolizuje męską siłę (berła), i żeńską z kwiatami lotosu gotowymi do rozkwitu.

Umiejscowienie w czasie – druga dekada Lwa.

 

Tryumf, zwycięstwo, wygrana, powodzenie, wielka radość, osiągnięcie, cel.

 

Zwycięstwo jest dla wszystkich osiągalne, wystarczy tylko chcieć. Jeśli wszystko zostało już zrobione, staje się naturalną konsekwencją w absolutnej harmonii ze światem. Jednak prawdziwy sukces istnieje tylko wtedy, gdy wszyscy zainteresowanie dostrzegą w nim sukces dla siebie.

Podbój, triumf, dobre nowiny, zysk, postęp, oczekiwanie, realizacja pragnień, rezultat wyników.

 

Rozkład roczny 3

Generalnie tą kartę uważa się za kartę zwycięstwa, czasami po dość długim oczekiwaniu. Oznacza pomyślne zakończenie jakiegoś długofalowego przedsięwzięcia. To zazwyczaj dobre wiadomości, które czasem przychodzą z opóźnieniem. Ta karta zapowiada też pomyślność dla osób grających w gry losowe. Jeśli planujemy rozpocząć nowe przedsięwzięcie, to właśnie ta karta zapewnia nam pomyślność i powodzenie – szczególnie dzięki naszym staraniom i cierpliwości. Czasami ta karta wskazuje na naszych domowników oraz na chęć upiększania otoczenia.

 

Triumfujący zwycięzca, znakomite wieści, oczekiwanie ukoronowane pragnieniem.

 

Istnieje również zwycięstwo zdobyte po trupach i zwycięstwo dla samego zwyciężania lub pokonania przeciwnika. Wówczas wcześniej czy później zwróci się przeciwko Tobie. Ciesz się swoim zwycięstwem i świętuj. To tylko Twoje pięć minut, więc korzystaj z tego całkowicie. Pomyśl też, jak sprawić, by Twoje tryumfy przyniosły dobre owoce dla ogółu.

Inwencja, zwycięstwo, tryumf, wygrana i uznanie wygranej. Planowane zamierzenia okażą się w przyszłości dobre i przyniosą sukces. Zaborczość, dobre wieści od kogoś z przeszłości, optymizm, gra, zabawa, hazard.

Znaczenie w partnerstwie.

 

Przełom, uwolniona energia, sukces, ufność, przezwyciężone trudności.

W jedności siła, a zgoda jest zawsze budująca. Wasz związek osiągnął szczyty po długim okresie przełamywania konfliktów i waśni. Wszystko, do czego dążyliście, staje przed Wami otworem. Odnaleźliście wspólny mianownik i wyzwoliliście wiele pozytywnej energii. Karta może być także wskazówką na pokona nie wewnętrznych wzorców i blokad dotąd działających na związek destrukcyjnie.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Żywioły astrologiczne w Tarocie”.

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *