Numerologia Partnerska – dla numerologicznej 1.

Numerologia Partnerska – dla numerologicznej 1.

Numerologia Partnerska – dla numerologicznej 1.

 

Numerologia twierdzi i dowodzi, ze wady, zalety, uczucia, zainteresowania i przeżycia Człowieka są określone przez liczby z jego portretu numerologicznego. Dzięki nim właśnie oraz ich kombinacjom, możemy zagłębić się w życie i charakter jednostki tak dalece, że dana osoba czuje, iż jest całkowicie zidentyfikowana i uznaje to.

Jedynki są uczuciowe, porywcze i namiętne. Z łatwością podbijają serca płci przeciwnej, co zawdzięczają elokwencji i wyjątkowej umiejętności przekonywania.

W miłości, podobnie jak innych dziedzinach życia, są zaborcze i dominujące; im bardziej kogoś kochają i czują się z tą osobą związane, tym bardziej pragną nad nią dominować.
Jedynki są bardzo zmienne, od największej czułości i delikatności potrafią przejść do oschłości, a nawet brutalności. Na ogół czułe i wyrozumiałe, stają się zimne i odległe, gdy na swej drodze natrafią na problemy czy trudności.

Aby utrzymać stały, szczęśliwy i harmonijny związek potrzebują partnera otwartego i liberalnego, który przede wszystkim nie będzie ograniczał ich niezależności ani próbował je zdominować. Lecz będzie zawsze przy jedynce, wsłuchany w nią i gotowy pozostawić jej decydowanie.

Szczęście i zrozumienie znajdą z osobami o Wibracji 2 lub 6, a także z Trójkami i Czwórkami. Jeśli zdołają opanować niektóre wady, jak zaborczość i nadmierny krytycyzm.
Mogą być także szczęśliwe z 5 i 7, mimo że nie są to wibracje wyjątkowo harmonijne. Zdecydowanie natomiast powinny unikać bliższych związków z 8 i 9, a także z osobami o tej samej wibracji. W tym ostatnim przypadku mielibyśmy do czynienia z nieustanną walką dwóch jednakowo silnych osobowości.

Dzieci urodzone pod wpływem tej wibracji zwykle buntują się przeciw rodzicielskiej władzy, zwłaszcza jeśli ma ona charakter autorytarny. Jednakże same, będąc rodzicami, nieświadomie starają się narzucić dzieciom swą wolę. Mimo tych skłonności, są najświęciej przekonane, iż ich związek z własnymi pociechami oparty jest na tolerancji i wzajemnym zrozumieniu.

Rozkład roczny 3

 

W dziale Numerologia, znajdziesz pełne opisy dla każdej wibracji numerologicznej.

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *