fbpx
Przejdź do treści
Małe Arkana - Dwójka Pucharów.

Małe Arkana – Dwójka Pucharów.

Małe Arkana – Dwójka Pucharów.

 

Reprezentuje kolejną kartę z żywiołu wody. To reprezentacja słowa i woli. Władca miłości.

Ta karta to Wenus w znaku Raka. 

 

Wysyłasz miłość, myśli naładowane miłością, stęsknione uczucie, więc to samo wraca do ciebie z powrotem. Oto twoja nagroda. Karta oznacza, że gotów (-owi) jesteś(-cie) do pełnej miłości i uznania wobec ukochanej osoby. Wyrażasz zatem chęć połączenia się, całkowitego zjednoczenia, stopienia… i doświadczasz radości SPEŁNIENIA bez naruszenia integralności drugiej osoby. Całkowite szczęście.

Rozkład Roczny
Rozkład Roczny

 

Miłość. Początek lub odnowienie przyjaźni. Namiętność. Zjednoczenie. Zaręczyny. Zrozumienie. Kooperacja. Partnerstwo. Małżeństwo.

 

Początek nowego związku – romansu, przyjaźni, współpracy zawodowej. Dobre kontakty z ludźmi, owocne wspólne projekty, w niektórych układach ślub, dobry gust, upodobanie do korzystania z uroków życia.

 

Miłość, namiętność, powinowactwo, związek, zgoda, wzajemne zrozumienie, wzajemne relacje płci oraz – pożądanie, lecz nie to istniejące w naturze, ale to które natura uświęca.

 

Każdy kij ma dwa końce. Jeśli wyobrazisz sobie dwa bieguny uczuć na dwóch końcach sznurka, to po połączeniu go w całość – okrąg – najgorętsza miłość znajdzie się niebezpiecznie blisko nienawiści. Otwarte, i szczere uczucie z reguły jest całkowicie bezbronne. Wystarczy niewielkie zranienie, by ściągnąć na siebie lub partnera sporo bólu i zniszczyć bezwzględne zaufanie. Natomiast lęk albo paniczny strach przed kolejnym bólem, utratą miłości lub odrzuceniem niszczy albo nawet nie dopuszcza do nas najpiękniejszych uczuć.

 

Początek miłości. Pragnienie miłości. Chęć nawiązania kontaktów miłosnych. Nieoczekiwane, nagłe zakochanie się. Wybuch pożądania. Radość, szczęście. Przygoda miłosna bez zobowiązań. Piękne wspomnienie- Współpraca. Koleżeństwo, przyjaźń, wzajemna pomoc. Wypełnienie. Marzyciel siwo. Romantyzm.

 

Małżeństwo, miłość, przyjemność.

 

Harmonia tego co męskie i żeńskie. Równowaga, przyjemność, wesołość, subtelność. W przypadku złego położenia – szaleństwo, hulaszcze życie, marnotrawstwo, głupie działania.

 

Znaczenie w partnerstwie.

 

Wymiana emocjonalna, wzajemne przyciąganie, papużki nierozłączki, radosne partnerstwo, głęboka więź, potęga miłości, związek dusz i ciał, miłosne pojednanie.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Kim jest współczesna Wróżka / Tarocistka?”.

Materiały źródłowe

Mam na imię Beata.
Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia.

Zapisz się na Piątkowe Listy Miłosne

Tagi: