Wielkie Arkana – 7 Rydwan.

Wielkie Arkana – 7 Rydwan.

Wielkie Arkana –  7 Rydwan.

W karcie Rydwan możesz zauważyć:

 

Wielkie Arkana – 7 Rydwan. Przedstawia osobę pełniącą rolę rycerza lub wojownika, wojskowego, żołnierza, przywódcę. Młodego mężczyznę, który przybywa do Ciebie na swoim rydwanie (co oznacza tworzenie się – na razie w świecie astralnym – nowego związku), młodego szefa firmy. Kogoś, kto nie traci czasu na zbędne dyskusje, lecz podejmuje działania i jest skuteczny. Osobę dynamiczną, prowadzącą aktywny tryb życia, np. uprawiającą sport, pozostającą w ciągłym ruchu; chłopaka chodzącego na siłownię. Kogoś lubiącego się sprawdzać w trudnych sytuacjach i odnosić sukcesy, mężczyznę żywiołowego, przepełnionego pasją, tryskającego energią. Osobę lubiącą jeździć samochodem, jednostkę odpowiedzialną, zaradną, przedsiębiorczą, z temperamentem, lubiącą życiowe wyzwania, gotową na to, aby się zmierzać z różnego typu sytuacjami. Mężczyznę lubiącego brać życie w swoje ręce i kierować nim, człowieka sukcesu, który robi to, co lubi, doręczyciela wiadomości

 

Każda forma komunikowania się – telefon, telegram, list itp. To ważna rozmowa, która może zmienić naszą sytuację zawodową, zapowiedź podróży, wyjazd, zwłaszcza daleki, ruch, brak czasu, pokonanie przeszkód, zmiana pracy, niezależność finansowa, narodziny dziecka. Romans biurowy. To ktoś w mundurze, nasz szef, człowiek sukcesu. Samokontrola, zaufanie do siebie, tryumf nad przeciwnościami uzyskany dzięki zaletom charakteru.

 

Rozkład Roczny
Rozkład Roczny

Nadejście pomocy, przezorność, również wojna, tryumf, przypuszczenie, zemsta, kłopoty.

 

Kłopoty i przeciwności losu. Zemsta. Oderwanie się od rzeczywistości. Pochopne decyzje. Bazowanie na dawnych sukcesach. Możliwa podróż. Potrzeba nadzoru. Konieczne jest opanowanie swych emocji. Można wiele osiągnąć jeśli władze fizyczne i umysłowe utrzymane będą w równowadze i efektywnie wykorzystane. Sukces.

Rozważanie przed wejściem w NOWE, lepszy start, zmiana na lepsze, zjednoczone siły psychiczne, świadomość, duchowa mądrość, wewnętrzne ukierunkowanie na cel, samodzielność, przezorność, pewność, siła przebicia, medytacja, wejście w głąb, czas przygotowań, magiczna ścieżka sukcesu.

 

Prawdziwy wojownik nie walczy. On osiąga każdy cel bez wysiłku. Karta przedstawia tu sytuację, kiedy „lew pręży się do skoku”! Nic dodać, nic ująć. Rycerz jest człowiekiem wielokrotnie doświadczonym, duchowo wzbogaconym, znającym PRAWDĘ (choćby intuicyjnie), uporządkowanym i solidnym. Wie, że żaden sukces nie jest dziełem przypadku. Od siły jego koncentracji zależy powodzenie, a zatem każde jego przedsięwzięcie to działanie najwyższej klasy. Po rozsądnym rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw, po usunięciu duchowych szlabanów może liczyć na pomyślny rozwój wydarzeń. Wiele się będzie działo i wiele zostawi za sobą.  Karta zachęca do rozważnego czynu, poprzedzonego dokładnym planem i głębokimi przemyśleniami. Jest wyraźną wskazówką na nowy  na nowy początek, nowe przedsięwzięcie, podróż, nowy rozdział w życiu, nowe mieszkanie, pracę czy partnera.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Żywioły astrologiczne w Tarocie”.

 

Warto przeczytać

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.