fbpx
Przejdź do treści
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Cena: 250 PLN (płatność PayPal + 10 PLN)

Jeśli chcesz otrzymać ode mnie horoskop na cały miesiąc, podzielony na cztery główne, najważniejsze kategorie swojego życia, ta opcja jest idealna dla Ciebie. Jest to bardziej rozbudowana, przygotowana i dedykowana tylko dla Ciebie, na podstawie Twojej daty urodzenia, wersja horoskopu, który co miesiąc wysyłam w newsletterze. Nie jest to więc ogólny horoskop a bardziej szczegółowy. Poniżej możesz zobaczyć strukturę takiego horoskopu. Taki horoskop można zamówić w każdym momencie miesiąca, będzie on po prostu obejmował okres miesiąca czasu od dnia sporządzenia.

Praca / Biznes

Istotne aspekty nadchodzącego miesiąca.

Tym trzeba się zająć.

Czego można oczekiwać.

Finanse / Inwestycje

Istotne aspekty nadchodzącego miesiąca.

Tym trzeba się zająć.

Czego można oczekiwać.

Uczucia / Emocje

Istotne aspekty nadchodzącego miesiąca.

Tym trzeba się zająć.

Czego można oczekiwać.

Zdrowie / Kondycja

Istotne aspekty nadchodzącego miesiąca.

Tym trzeba się zająć.

Czego można oczekiwać.

Nie ma lepszego narzędzia, które pomoże Ci zajrzeć w przyszłość, uchylić rąbka tajemnicy, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Tym narzędziem są karty Tarota w połączeniu z Numerologią. To jest coś w co naprawdę wierzę i widziałam tę wiarę wśród moich klientów przez lata pracy.

Jeśli więc szukasz jasności oraz klarowności w swojej obecnej sytuacji, lub też stoisz u progu trudnych decyzji lub wyboru dróg dla Twojej przyszłości, być może  chcesz zrozumieć ogólny zarys Twoich działań i uzyskać wskazówki – konsultacja ze mną pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.

Czego możesz oczekiwać?

Kiedy zdecydujesz się zamówić taki horoskop, napisz do mnie. Formularz kontaktowy znajdziesz poniżej. Tu nie ma potrzeby ustalania terminu rozmowy ani stresu z tym związanego.

Jeśli zdecydujesz się na te opcję i napiszesz do mnie, w mailu zwrotnym otrzymasz ode mnie wszelkie potrzebne dane i informacje formalne. Sam horoskop otrzymasz najpóźniej 48 godzin od momentu przelewu. Dlaczego nie już godzinę później? Ponieważ nie są to żadne gotowce ani coś, co mam przygotowane wcześniej. Każdy horoskop przygotowuję indywidualnie i dla każdej osoby oddzielnie. 🙂

Otrzymasz także kilka słów odnośnie swojego roku numerologicznego, dlatego też będę potrzebowała Twojej daty urodzenia.

Szukasz prezentu?

Chcesz zrobić prezent bliskiej Ci osobie a nie masz pomysłu? Znasz kogoś, kto chciałby otrzymać w podarunku spersonalizowany i rozbudowany horoskop? Jesteś w idealnym miejscu. Tarotowy horoskop to idealny upominek!

Będę potrzebowała imię oraz datę urodzenia tej osoby. Data urodzenia będzie mi potrzebna, aby napisać kilka słów odnośnie numerologii i roku numerologicznego wybranej przez Ciebie osoby.

Otrzymasz ode mnie maila w formacie PDF, w którym będą też załączone zdjęcia kart, na podstawie których sporządziłam horoskop. Możesz go wydrukować i przekazać w formie zapakowanego prezentu, lub przesłać PDF z horoskopem do wybranej osoby. To naprawdę świetny i nietuzinkowy prezent urodzinowy. 🙂

Horoskop można też zakupić w pakietach:

 • 3 kolejne miesiące (cena za miesiąc 230 PLN) – łączna cena 690 PLN – oszczędzasz 60 PLN (płatność PayPal 759 PLN)
 • 6 kolejnych miesięcy (cena za miesiąc 220 PLN) – łączna cena 1320 PLN – oszczędasz 180 PLN (płatność PayPal 1452 PLN)
 • 12 kolejnych miesięcy (cena za miesiąc 210 PLN) – łączna cena to 2500 PLN – oszczędzasz 500 PLN (płatność PayPal 2750 PLN)

Serdecznie zapraszam,
Beata

Aby umówić się na sesję, napisz do mnie bezpośrednio, używając formularza kontaktowego poniżej.

  Imię

  Adres email

  Treść wiadomości


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *