fbpx
Przejdź do treści
Kurs - Tarot dla początkujących.

Kurs – Tarot dla początkujących.

Kurs – Tarot dla początkujących.

 

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z tarotem i jesteś na samym początku drogi, ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

Wiele osób nieustannie pyta w różnych miejscach w internecie, oraz mnie osobiście, jak zacząć przygodę s tatorem? Nie pamiętam już ile razy odpowiadam na te i wiele innych pytać związanych. Oto tylko niektóre z nich:

 

1. Jak nauczyć się wróżyć z Tarota?
2. Jaka talia na początek do nauki?
3. Jaki poradnik?
4. Jakie książki?
5. Jakie akcesoria dodatkowe?
6. Jakie są porady dla kogoś, kto otrzymał pierwszą talię?
7. Własna czy cudza interpretacja?
8. Od czego zacząć?
9. Gdzie kupić karty Tarota?
10. Nowa talia czy używana?
11. Zapytam nagle i możliwie, że bez sensu. Chciałabym zagłębić się w tarota, jakie rady udzieliłaby pani osobie, która wie trochę, ale niewiele?

 

Takie pytania, a szczególnie zdawkowe odpowiedzi które usłyszysz, potrafią człowieka skutecznie odstraszyć od chęci zgłębiania wiedzy na temat tarota.

 

Ten kurs to wskazówki i podpowiedzi oparte na moim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Warto jednak pamiętać, że fakt, iż mam wieloletnie doświadczenie, nie oznacza to wcale, że to co tu powiem czy napiszę, to jest jedyna prawda objawiona. Niczego nie należy wykuwać w betonie i każdy ma prawo do swoich własnych opinii i doświadczeń odnośnie tarota.
Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie podejście nie tylko do tego kursu ale i do samej nauki tarota w ogóle. No nigdy nie będzie tak, ze jak jak coś powiem, to tak właśnie być powinno. Zawsze słuchaj siebie.
Jeśli kiedykolwiek ktoś powie Ci, że to on czy też ona ma rację i tak właśnie ma być – czym prędzej uciekaj.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem.

 

JAK BĘDZIE DZIAŁAŁ TEN KURS?

W tym kursie:
Rozwiniesz swoje własne, unikalne i intuicyjne podejście do tarota.
Nauczysz się tworzyć własne rozkłady, by jeszcze lepiej odpowiadał na Twoje pytania.
Nauczysz się rozróżniać 4 żywioły w tarocie.
Zdobędziesz więcej pewności siebie, kładąc karty dla innych.
Nauczysz się także dobrze bawić używając kart.
Ten kurs w dużej mierze opiera się na Twojej pracy. Mało tego, dużo podczas tego kursu trzeba będzie pisać, notować – więc przygotuj sobie odpowiednie zapasy.
Dlaczego tyle pisania?
1. Pisanie pobudza kreatywność.
Dzięki temu, nim się zorientujesz, zaczniesz doszukiwać się o wiele głębszych znaczeń w kartach.
2. Pisanie jest motywujące – podczas samodzielnej pracy w tym kursie, nauczysz się unikatowego podejścia do tarota ale i do pracy z tarotem w ogóle. Mam nadzieję, że z czasem poczujesz dumę i radość ze względu na fakt, ile pracy, czasu i energii włożyłaś w tą drogę. To jest świetny sposób aby nadal się uczyć i rozwijać.
3. Pisane z czasem przerodzi się w w swojego rodzaju archiwa Twojej nauki. W ten sposób możesz zawsze cofnąć się wstecz i zobaczyć, co dokładnie oznaczało dla Ciebie takie czy inne połączenie kart. To także pozwoli Ci eksperymentować z kartami bez obawy, ze robisz coś źle. Mało tego, nauczysz się lub dowiesz się dużo więcej o sobie i o tym, jak Ty chcesz pracować z tarotem.
4. Pisanie wymaga zobowiązania. To oznacza, ze o wiele więcej wyniesiesz dokumentując swoją drogę nauki tarota, a niżeli jedynie oglądając filmiki z wykładami czy czytając opisy. Pozwala Ci także zaakceptować fakt, ze w taki właśnie sposób zgłębisz tarota bardziej – na poziomie podświadomości.
Pamiętaj, tu nie chodzi o to, żeby mieć super umiejętności pisarskie. Nie musisz się przejmować stylistyką, ortografią (choć w tym przypadku dla samego siebie zawsze warto się starać). Nikt nie będzie Cię osądzać ani wytykać Ci pomyłek – pod warunkiem, że zdecydujesz się tego nikomu nie pokazywać. Miej na względzie fakt, że będzie to Twoja, osobista podróż przez wszystkie karty tarota.
Wiele ćwiczeń w tym kursie zostanie omówionych w nagraniach audio lub wideo, jednak większość pracy będzie polegała na robieniu notatek. Wiele materiałów dodatkowych ode mnie nie dostaniesz, właśnie dlatego, że będziesz się uczyć samodzielnej pracy z tarotem.
Dostaniesz ode mnie kilka PDF-ów z opisami żywiołów i korespondencjami w tarocie, oraz słowa kluczowe przyporządkowane do każdej karty w talii – jednak to będzie tylko podpowiedź, a i tak będę Cię zachęcać, aby pobudzić swoją własną intuicję i samodzielnie opisywać to, co widzisz w karcie.
Czy to jest kurs indywidualny?
Nie. Kupując ten kurs, całą pracę wykonujesz samodzielnie. Masz dostęp do tego kursu na zawsze i nawet, jeśli w przyszłości zechcę go ulepszyć, nadal będziesz mieć do niego dostęp.
Przewiduję opcję mojego dodatkowego wsparcia, ale ta opcja będzie droższa, ze względu na mój czas i pracę, które poświecę na dodatkowe wsparcie.
Kto jest twórcą tego kursu?
Ja, Beata Herezo. Jestem tarocistką, mieszkającą w Polsce i twórcą bloga Tarot Numerologiczny.

 

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem.

Mam na imię Beata.
Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia.

Zapisz się na Piątkowe Listy Miłosne

Tagi: