fbpx
Przejdź do treści
Zasady i etyka pracy.

Zasady i etyka pracy.

Poznaj moje zasady i etyka pracy.

Mam szczerą nadzieję, że porady i wskazówki, których udzielam za pomocą kart tarota dają osobom pytającym drogowskazy, wgląd w sprawy, które mają wpływ na ich życie ale i dodają mocy do działania. Używam kart tarota, ponieważ jest to moja pasja ale także misja, by pomóc Ci podążać swoją ścieżką w zgodzie z samym sobą. Takimi zasadami i wytycznymi etycznymi się właśnie kieruję podczas mojej pracy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi, zanim zdecydujesz się na rozmowę ze mną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu.
 
 

ZASADY

 
Pomimo, iż nie jest to konieczne, zdecydowanie polecam każdemu, kto zechce się ze mną umówić na rozmowę, by po krotce opisać temat, na który chcą rozmawiać i czegoś się dowiedzieć. Czasami są to bardzo ogólne rozmowy dotyczące rozwoju duchowego, jednak nawet w takich przypadkach warto określić kierunek i zakres tematów czy wyzwań. W ten sposób można uniknąć, że opowiadam o czymś, co zupełnie Ciebie nie interesuje. Oczywiście, można rozłożyć karty na ogólne energie tygodnia, miesiąca, roku w podstawowych sferach życia, tylko wówczas należy się spodziewać, tak, ogólnych informacji.

Kontakt

Forma kontaktu – zawsze jest to rozmowa przez Skype i tylko przez Skype. Bardzo często dostaję pytania, czy nie można rozmawiać przez Messengera lub telefon lub otrzymać odpowiedzi mailem. Niestety na dzień dzisiejszy nie – to właśnie pisanie zżera największą ilość czasu podczas takiej sesji. Dlatego też póki co opcja przez e-mail jest niedostępna. Być może, będzie opcja otrzymania nagrania audio lub wideo w przyszłości. Jeśli uważasz, ze taka forma byłaby interesująca, daj mi proszę znać. Chętnie zaznajomię się z metodami, narzędziami i możliwościami.
Po raz kolejny podkreślam, że nie mogę zaoferować tarotowych porad, dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Jeśli mamy już umówiony termin i godzinę rozmowy, a Ty w trakcie zmienisz zdanie lub wypadnie Ci coś nagłego, żaden kłopot. Napisz do mnie najszybciej jak to będzie możliwe i albo prze-planujemy naszą rozmowę, lub uzyskasz pełen zwrot pieniędzy.
 
Nie mogę natomiast zaoferować zwrotu kosztów, jeśli odpowiedzi jakie uzyskasz nie spodobają Ci się. Moja praca opiera się na tradycyjnym rozumieniu tarota oraz na intuicyjnej jego interpretacji. Opiera się także o wieloletnią praktykę a także zgłębianie wiedzy i doświadczenia przez lata. Natomiast lubię też na początku rozmowy zamienić kilka słów dla rozruszania się na początek i rozluźnienia atmosfery. Jest wiele osób, które po raz pierwszy korzysta z takich usług, więc to jest idealny sposób na rozładowanie napięcia. Ten czas zawsze jest dodawany, dlatego nigdy moje rozmowy nie kończą się punktualnie, zawsze dodaję te kilkanaście minut na rozmowę.

Praca w zgodzie z samą sobą, jest dla mnie bardzo istotna.

Muszę natomiast postępować w zgodzie z samą sobą i z moją intuicją. Jeśli poczuję, że naprawdę nie jestem odpowiednią osobą by udzielić Ci odpowiedzi, nie zgodzę się na rozmowę. Nawet, jeśli w grę wchodziłby zwrot kosztów.
 
Rozmowy zawsze odbywają się przez Skype w formie audio. Jeśli ktoś nie ma z tym kłopotu, mogą się odbywać w formie audio-video. Dobrze więc mnie wyszukać na Skype wcześniej, zaoszczędzi to czasu w dniu rozmowy.
 

ETYKA

 

Udzielam porad i odpowiedzi by naprowadzić Cię i doradzić – nie po to, by powiedzieć Ci, że to koniecznie musisz zrobić. Nawet jeśli podczas rozmowy wyrażę się w taki sposób, bardzo ważne jest dla mnie aby podkreślić, że każde działanie, każda decyzja musi być podjęta tylko i wyłącznie przez Ciebie. Ja jestem tu po to, by Cię wzmocnić i pomóc Ci podejmować decyzje w zgodzie z samym sobą, co oczywiście nie zmienia faktu, że to Ty je podejmujesz. Tylko Ty wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. pamiętaj aby ufać swojej logice i intuicji.
Nie postrzegam siebie jako medium czy jasnowidza. Moja praca nie polega na przepowiadaniu przyszłości czy kontaktowaniu się ze zmarłymi. Natomiast kartach mogę zobaczyć możliwości, które się przed Tobą otwierają, która droga będzie dla Ciebie bardziej korzystna, oraz jak sobie z nimi radzić.
Moja praca z kartami nie polega także na analizowaniu zdrowia, graniu w totolotka czy innych spraw związanych z finansami czy stroną prawną. Zawsze w takich przypadkach nalegam, by skontaktować się z odpowiednim specjalistą. Owszem, można podejrzeć jakie będą energie z tym związane, ale karty tarota nie zastąpią lekarza,m doradcy finansowego czy prawnika.

Rady Tarota to wejrzenie w głąb siebie.

Moje odczyty z kart staram się prowadzić w taki sposób, by spowodować refleksję, zgłębianie samego siebie. Taka praca nie jest łatwa, warto więc być świadomym tego, że na Twojej drodze staną też i trudne wyzwania. Warto się więc zastanowić na sobą, nad życiem, jeszcze zanim się ze mną skontaktujesz.
Nie udzielam odpowiedzi na pytania o osoby trzecie. Oczywiście, podczas analizy, mogą nasunąć się pewne informacje odnoście osób trzecich, natomiast nie udzielę odpowiedzi na pytania odnoście trzeciej strony za jej czy jego plecami.
Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania dotyczące moich zasad oraz etyki pracy, serdecznie zapraszam do kontaktu.
 
To tyle odnośnie moich zasad i etyki pracy. Nie napisałam tego posta po to, by obwarować się regułami i zasadami, które w rezultacie odstraszą kogoś. Wręcz przeciwnie. Uważam, że takie otwarte i szczere podejście do tematu, pozwoli Ci zdecydować, czy chcesz skorzystać z moich usług. Szczególnie, że jestem w trakcie dużej zmiany na blogu. Zmiany obejmą nie tylko wygląd ale i samą ofertę, którą będę miała do zaproponowania. Jeśli więc nie zniechęcił Cię ten tekst, serdecznie zapraszam do kontaktu.
 

Jeśli temat Cię zainteresował, zachęcam do przeczytania  „Jak zadać pytanie kartom”.

Materiały źródłowe

Mam na imię Beata.
Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia.

Zapisz się na Piątkowe Listy Miłosne

Tagi: