O mnie. Kim jest Tarocistka Beata?

Beata Herezo

O mnie.

Kim jest Tarocistka Beata?

”Pół żartem, pół serio”. Weź tu człowieku napisz coś o sobie. Wytrwałością nie grzeszę, chyba że za wytrwałość ośli upór poczytać. Zainteresowań cała masa, ale czasu brak na ich realizację. Lubię słuchać muzyki, upiec czasami lubię. Dobre filmy obejrzeć i dobrą książkę przeczytać. Za szydełko czy druty się złapać. Pobiegać i jeździć na rowerze. Aaaa, i pisać też lubię, ale nie zawszę potrafię…

A tak na poważnie: Witam Cię serdecznie na moim blogu. Bardzo się cieszę, że chcesz mnie poznać i mam nadzieję, że obdarzysz mnie zaufaniem. Mam na imię Beata – wcześniej w sieci znana jako Beladonna. Przyszedł czas na zaprzestanie ukrywania się za pseudonimami. Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od dawna, czyli od ładnych kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia. Należy jednak pamiętać i często to powtarzam, że Tarot, to nie wyrocznia instant, która za nas rozwiąże wszystkie problemy. Tarot może nam natomiast wskazać możliwości, kilka dróg, wskazówek, jednak decyzja i tak należy do nas samych.

Tarot – moja pasja.

Prowadziłam kiedyś bloga tarotowego „Tarot Numerologiczny Beladonny” ale też osobistego „Myśliwej Myśli Różne” – postanowiłam jednak „przesiąść” się na własną domenę i połączyć jedno z drugim. Wcześniej niestety bardzo często bywało tak, że brakowało mi czasu na prowadzenie obu i pomimo usilnych prób nie udawało mi się ich pogodzić. Wiem, że wielu znawców sztuki blogowania stwierdzi, że to strzał w kolano. Jednak wbrew obiegowej opinii, zdecydowałam się połączyć te dwie sfery mojego życia. Tarocistka też człowiek (jak głosi jedna z moich kategorii) i nie tylko chce pisać o Tarocie, Ezoteryce, Astrologii czy Numerologii – ale i o innych sprawach które mnie interesują.

Tarot – to moje życie.

Tarot to moja pasja, ale także moje życie – więc skoro i tak się przeplata, to dlaczego nie. Nie udzielam się na żadnych wielkich portalach magicznych/wróżbiarskich, chociaż i taką przygodę mam za sobą. Nie mam zamiaru tu krytykować takiej formy kontaktu, jednak sposób pracy i podejście do ludzi jest sprzeczne z moją osobą. Zatem, jeśli ktoś potrzebuje porady, serdecznie zapraszam. Mam jednak kilka uwag zanim zdecydujecie się na ten krok. Proszę podać imię, datę urodzenia i dobrze sprecyzować pytanie. Pamiętaj, im bardziej konkretne pytanie, tym bardzie precyzyjna odpowiedź. Postaram się odpowiedzieć jak najkonkretniej na Twoje pytanie (pomoże mi tu data urodzenia – sprawdzę także numerologicznie, na jakim etapie życia jesteś). Wcale nie musicie zostawiać komentarza jeśli nie macie na to ochoty i wolicie pozostać anonimowi, niemniej jednak będę wdzięczna za wszelkie Twoje opinie.

Nie uczyłam się trota, numerologii czy astrologii w zadnej szkole ani u żadnego mistrza. Zawsze szłam pokrętną drogą i samodzielnie zgłębiałam tajniki wiedzy. Co nie oznacza, że tak nie można. Ja natomiast wybrałam samotną drogę i wiele razy oznaczało to, że będzie o wiele bardziej wyboista. Jednak dzięki temu, nie jestem skończonym „projektem” i wiem, że niemal codziennie uczę się czegoś nowego o tarocie. Nieustannie się czegoś uczę i wiecznie jestem głodna wiedzy i nowych doświadczeń. Nie zbudowałam jednak swojej strony dla iluzji, że posiadłam już całą wiedzę i ogromną mądrość w temacie. Jeśli jednak czasami moje ego czasami zapędzi się w te rejony, bardzo szybko przywołuję je do porządku i ustawiam do pionu.

Moje ulubione karty w tarocie (co wcale nie oznacza, że najbardziej pozytywne) to:

Mag – ponieważ długo nie mogłam wyjść z pozycji Maga w mojej podróży z tarotem.

Kapłanka – ponieważ jest to moja karta urodzeniowa

Pustelnik – ponieważ potrzebuję czasami wycofać się na jakiś czas, żeby poszukać nowych rozwiązań i możliwości, oraz nabrać  perspektywy.

Piątka Mieczy – ponieważ wiele razy dawała mi pobudzającego „kopniaka” po porażce, na zasadzie, upadłaś? powstań, otrzep kieckę z kurzu, popraw koronę i zaczynaj raz jeszcze.

Magia to potęga.

Od Listopada 2018 zgłębiam także tajniki magii rytualnej – mogę więc już o sobie powiedzieć, że jestem praktykującą wiedźmą. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia rytualnego podczas pełni czy nowiu księżyca, czy w jakiejś konkretnej sprawie, napisz do mnie. Z korzyścią dla wszystkich – bez szkody dla nikogo. Taka zasada przyświeca mi od pierwszego dnia, w którym zaczęłam zagłębiać się bardziej w magię rytualną i pracę z energiami.

Codziennie staram się wprowadzać (i uważam, że każdy tak powinien robić) pozytywną energię do swojego życia. Choćby jadąc do pracy i wiedząc, że czeka mnie ciężki dzień powtarzam sobie – „To będzie dobry dzień, nawet jak będzie cholernie trudny, to i tak będzie to dobry dzień”. Lub patrząc w lustro, mówię do siebie – „Jesteś piękna, dobrze wyglądasz” – i puszczam oko do siebie. Nie robię tego, żeby się oszukać, ale to także jest forma akceptowania siebie ale i podniesienia moich wibracji. Poprzez takie działania powtarzane regularnie, zaczynam wyżej wibrować i nastrajam się od razu bardziej optymistycznie. Co za tym idzie, w trudnych chwilach o wiele bardziej panuję nad swoimi emocjami, rozwiązuję trudne sprawy o wiele łatwiej i z mniejszym stresem.

Dodatkowo, kiedy potrzebuję sobie poradzić ze smutkami, czytam „Mleko i Miód” – Rupi Kaur. Cierpienie, Kochanie, Zrywanie, Gojenie.

Gdzie można mnie znaleźć? Jak się ze mną skontaktować?

Po prostu do mnie napisz. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy.

  Imię

  Adres email

  Treść wiadomości

  Poniżej moje inne miejsca w sieci:

  Facebook – fanpage I INSTAGRAM – tarocistka_beata I Pinterest I Google I Twitter

  Oczywiście zachęcam do zapisania się na Newsletter. Niczego wówczas nie przegapisz. Będziesz mieć informacje w pierwszej kolejności i obiecuję że spamu nie będzie. W bocznej szpalcie po prawej stronie znajdziesz formularz do zapisu. 

  Dlaczego warto zapisać się na mój Newsletter?

  – W pierwszej kolejności otrzymasz informację o DARMOWYM spotkaniu przy „Tarotowym Stoliku”, gdzie będziesz

  – Co miesiąc otrzymasz ode mnie horoskop dla swojego znaku zodiaku.

  mogła zadać pytania moim kartom via Skype, oczywiście Pro bono.

  – Dowiesz się o innych promocjach i niespodziankach na blogu.

  – Zawsze będziesz na bieżąco z wydarzeniami.

  Serdecznie zapraszam. Wystarczy że wpiszesz swoje imię oraz adres mailowy w odpowiednie pola na belce z boku u góry strony i gotowe. Pozostanie Ci tylko odszukać wiadomość w skrzynce odbiorczej i potwierdzić. 😉