O mnie. Kim jest Tarocistka Beata?

Beata Herezo

O mnie.

Kim jest Tarocistka Beata?

”Pół żartem, pół serio”. Weź tu człowieku napisz coś o sobie. Wytrwałością nie grzeszę, chyba że za wytrwałość ośli upór poczytać. Zainteresowań cała masa, ale czasu brak na ich realizację. Lubię słuchać muzyki, upiec czasami lubię. Dobre filmy obejrzeć i dobrą książkę przeczytać. Za szydełko czy druty się złapać. Pobiegać i jeździć na rowerze. Aaaa, i pisać też lubię, ale nie zawszę potrafię…

A tak na poważnie: Witam Cię serdecznie na moim blogu. Bardzo się cieszę, że chcesz mnie poznać i mam nadzieję, że obdarzysz mnie zaufaniem. Mam na imię Beata – wcześniej w sieci znana jako Beladonna. Przyszedł czas na zaprzestanie ukrywania się za pseudonimami. Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od dawna, czyli od ładnych kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia. Należy jednak pamiętać i często to powtarzam, że Tarot, to nie wyrocznia instant, która za nas rozwiąże wszystkie problemy. Tarot może nam natomiast wskazać możliwości, kilka dróg, wskazówek, jednak decyzja i tak należy do nas samych.

Tarot – moja pasja.

Prowadziłam kiedyś bloga tarotowego „Tarot Numerologiczny Beladonny” ale też osobistego „Myśliwej Myśli Różne” – postanowiłam jednak „przesiąść” się na własną domenę i połączyć jedno z drugim. Wcześniej niestety bardzo często bywało tak, że brakowało mi czasu na prowadzenie obu i pomimo usilnych prób nie udawało mi się ich pogodzić. Wiem, że wielu znawców sztuki blogowania stwierdzi, że to strzał w kolano. Jednak wbrew obiegowej opinii, zdecydowałam się połączyć te dwie sfery mojego życia. Tarocistka też człowiek (jak głosi jedna z moich kategorii) i nie tylko chce pisać o Tarocie, Ezoteryce, Astrologii czy Numerologii – ale i o innych sprawach które mnie interesują.

Tarot – to moje życie.

Tarot to moja pasja, ale także moje życie – więc skoro i tak się przeplata, to dlaczego nie. Nie udzielam się na żadnych wielkich portalach magicznych/wróżbiarskich, chociaż i taką przygodę mam za sobą. Nie mam zamiaru tu krytykować takiej formy kontaktu, jednak sposób pracy i podejście do ludzi jest sprzeczne z moją osobą. Zatem, jeśli ktoś potrzebuje porady, serdecznie zapraszam. Mam jednak kilka uwag zanim zdecydujecie się na ten krok. Proszę podać imię, datę urodzenia i dobrze sprecyzować pytanie. Pamiętaj, im bardziej konkretne pytanie, tym bardzie precyzyjna odpowiedź. Postaram się odpowiedzieć jak najkonkretniej na Twoje pytanie (pomoże mi tu data urodzenia – sprawdzę także numerologicznie, na jakim etapie życia jesteś). Wcale nie musicie zostawiać komentarza jeśli nie macie na to ochoty i wolicie pozostać anonimowi, niemniej jednak będę wdzięczna za wszelkie Twoje opinie.

Nie uczyłam się trota, numerologii czy astrologii w zadnej szkole ani u żadnego mistrza. Zawsze szłam pokrętną drogą i samodzielnie zgłębiałam tajniki wiedzy. Co nie oznacza, że tak nie można. Ja natomiast wybrałam samotną drogę i wiele razy oznaczało to, że będzie o wiele bardziej wyboista. Jednak dzięki temu, nie jestem skończonym „projektem” i wiem, że niemal codziennie uczę się czegoś nowego o tarocie. Nieustannie się czegoś uczę i wiecznie jestem głodna wiedzy i nowych doświadczeń. Nie zbudowałam jednak swojej strony dla iluzji, że posiadłam już całą wiedzę i ogromną mądrość w temacie. Jeśli jednak czasami moje ego czasami zapędzi się w te rejony, bardzo szybko przywołuję je do porządku i ustawiam do pionu.

Moje ulubione karty w tarocie (co wcale nie oznacza, że najbardziej pozytywne) to:

Mag – ponieważ długo nie mogłam wyjść z pozycji Maga w mojej podróży z tarotem.

Kapłanka – ponieważ jest to moja karta urodzeniowa

Pustelnik – ponieważ potrzebuję czasami wycofać się na jakiś czas, żeby poszukać nowych rozwiązań i możliwości, oraz nabrać  perspektywy.

Piątka Mieczy – ponieważ wiele razy dawała mi pobudzającego „kopniaka” po porażce, na zasadzie, upadłaś? powstań, otrzep kieckę z kurzu, popraw koronę i zaczynaj raz jeszcze.

Magia to potęga.

Od Listopada 2018 zgłębiam także tajniki magii rytualnej – mogę więc już o sobie powiedzieć, że jestem praktykującą wiedźmą. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia rytualnego podczas pełni czy nowiu księżyca, czy w jakiejś konkretnej sprawie, napisz do mnie. Z korzyścią dla wszystkich – bez szkody dla nikogo. Taka zasada przyświeca mi od pierwszego dnia, w którym zaczęłam zagłębiać się bardziej w magię rytualną i pracę z energiami.

Codziennie staram się wprowadzać (i uważam, że każdy tak powinien robić) pozytywną energię do swojego życia. Choćby jadąc do pracy i wiedząc, że czeka mnie ciężki dzień powtarzam sobie – „To będzie dobry dzień, nawet jak będzie cholernie trudny, to i tak będzie to dobry dzień”. Lub patrząc w lustro, mówię do siebie – „Jesteś piękna, dobrze wyglądasz” – i puszczam oko do siebie. Nie robię tego, żeby się oszukać, ale to także jest forma akceptowania siebie ale i podniesienia moich wibracji. Poprzez takie działania powtarzane regularnie, zaczynam wyżej wibrować i nastrajam się od razu bardziej optymistycznie. Co za tym idzie, w trudnych chwilach o wiele bardziej panuję nad swoimi emocjami, rozwiązuję trudne sprawy o wiele łatwiej i z mniejszym stresem.

Dodatkowo, kiedy potrzebuję sobie poradzić ze smutkami, czytam „Mleko i Miód” – Rupi Kaur. Cierpienie, Kochanie, Zrywanie, Gojenie.

Poniżej moje inne miejsca w sieci:

Facebook – fanpage  INSTAGRAM – tarocistka_beata Tik-Tok

Oczywiście zachęcam do zapisania się na Newsletter. Niczego wówczas nie przegapisz. Będziesz mieć informacje w pierwszej kolejności i obiecuję że spamu nie będzie. W bocznej szpalcie po prawej stronie znajdziesz formularz do zapisu. 

Dlaczego warto zapisać się na mój Newsletter?

– W pierwszej kolejności otrzymasz informację o DARMOWYM spotkaniu przy „Tarotowym Stoliku”, gdzie będziesz

– Co miesiąc otrzymasz ode mnie horoskop dla swojego znaku zodiaku.

mogła zadać pytania moim kartom via Skype, oczywiście Pro bono.

– Dowiesz się o innych promocjach i niespodziankach na blogu.

– Zawsze będziesz na bieżąco z wydarzeniami.

Serdecznie zapraszam. Wystarczy że wpiszesz swoje imię oraz adres mailowy w odpowiednie pola na belce z boku u góry strony i gotowe. Pozostanie Ci tylko odszukać wiadomość w skrzynce odbiorczej i potwierdzić. 😉