Wielkie Arkana – 1 Mag.

Wielkie Arkana – 1 Mag.

 

Karta 1 Mag

 

Dążenia, poszukiwania nowych dróg i rozwiązań, poznanie własnych możliwości. Twórczość, pomysłowość, nowatorstwo, rosnące zdolności. Postęp w porozumiewaniu się z ludźmi, asertywność, dyplomacja. Umiejętne prowadzenie rozmowy.
 
Aktywność, zdolność do wysiłku, zyski, tworzenie i ciekawość świata. Przyjęcie na siebie jakiegoś zobowiązania, poznawanie spraw duchowych. Nauka w każdym tego słowa znaczeniu. Dobre zdrowie, witalność, panowanie nad sytuacją.

 

Zapowiada zmiany w naszym życiu.

 

Mag to bogactwo i materia. Często niesie ze sobą wolę, chęć oczyszczenia i przemianę. To także dynamika, działanie oraz celowość i ukierunkowane, skoncentrowane działanie. Poszukiwanie rozwiązań. Bardzo często to nieograniczone możliwości sprawcze.
 
 
Mag to przede wszystkim oryginalność i twórcza aktywność umiejętność wykorzystywania własnych możliwości dla osiągnięcia celu wyobraźnia poleganie na własnych siłach spontaniczność Talent siła woli elastyczność zdolności manualne opanowanie jedność myśli i uczuć determinacja w doprowadzeniu przedsięwzięć do końca umiejętność wpływania na innych
 
Umiejętność, dyplomacja, przemówienie, subtelność; choroba, cierpienie,
Strata, katastrofa, pułapka zastawiona przez wrogów; pewność siebie, wola;
To bardzo często Kwerend (jeśli ktoś nie wie, Kwerend to Klient 🙂 ) – jeśli jest mężczyzną.
 
 W negatywnym przekazie to często oszukiwanie ludzi, brak wyobraźni i ograniczenie umysłu (zarówno przyziemność, jak i brak talentu do nauki jako takiej), wykorzystywanie, fałsz, pseudo profesjonalny doradca, działania niekorzystne dla zdrowia

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam do przeczytania „Kilka książek, które warto przeczytać”.

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *