Wibracja numerologiczna liczby 11.

Wibracja numerologiczna liczby 11.

Wibracja numerologiczna liczby 11 to wibracja Mistrzowska. Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji stoją wobec ogromnego wyzwania, jakim jest postępowanie zgodne z najbardziej wzniosłymi i surowymi zasadami etyczno-moralnymi. Zawsze powinny pamiętać, że ich życie jest służbą wobec ludzkości.

Jednostki posiadające tę wibrację są idealistami i marzycielami gotowymi do największych poświęceń w obronie swych ideałów. Nierzadko osoby te stają się prekursorami nowych kierunków społecznych i ideologii. Mimo że same nie chcą się do tego przyznać, obdarzone są wielką charyzmą, a swymi płomiennymi mowami oraz własnym przykładem potrafią przewodzić całym rzeszom ludzi. Toteż nierzadko stoją na czele masowych ruchów społecznych.
Prawdziwa 11 nigdy nie pozostaje niezauważona, posiada bowiem nie tylko liczne zdolności, ale również przenikliwy, głęboki umysł. Dar przewidywania przyszłości, który pomaga jej w podejmowaniu właściwych i szybkich decyzji. Co z kolei prowadzi do zwycięstw i sukcesów w każdej niemal dziedzinie.

 

Wielka wyobraźnia.

Wielkość Jedenastek przejawia się zwłaszcza w momentach ich największych życiowych triumfów, kiedy to zachowują skromność i umiarkowanie. Nigdy nie chełpią się swym bogactwem czy zaszczytami i zawsze pozostają wierne swym ideałom, czyli dążeniu do doskonałości duchowej i pragnieniu służenia innym.
Wibracja ta oznacza również twórczą wyobraźnię, oryginalność, wielkoduszność, bezstronność i wewnętrzną równowagę. Osoby o tej wibracji to najczęściej poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Przez całe życie zgłębiają wszelką wiedzę, a zwłaszcza te dziedziny nauki, które pozwalają na odkrywanie sekretów ludzkiej egzystencji. Reprezentanci tej wibracji mogą być zatem świetnymi naukowcami i filozofami. Także, biorąc pod uwagę ich fascynację sztuką, utalentowanymi i natchnionymi pisarzami, malarzami czy aktorami. Jedenastki są również doskonałymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami. Natomiast dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym mają szansę zostać wybitnymi astrologami, numerologami, a także profesjonalistami w każdej innej dziedzinie wiedzy tajemnej.

Posiadając tak liczne i różnorodne zalety, bez trudu osiągają cele, które sobie wyznaczą, zarówno w sprawach materialnych, jak i duchowych i społecznych. Czekają je zaszczyty, sława i bogactwa. Wszystko to jednak ma dla nich znaczenie jedynie ze względu na dobro, jakie dzięki nim mogą świadczyć ludzkości.
Z drugiej jednak strony, zważywszy, że jednostki te są przecież tylko ludźmi, istnieje niebezpieczeństwo, iż popadną w skrajność i, utraciwszy wszelkie poczucie rzeczywistości. Staną się nieszkodliwymi dziwakami, wiecznymi marzycielami, goniącymi za chimerami i utopiami, niemożliwymi do zrealizowania.

 

„Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”

Pozytywne, autentyczne Jedenastki nie dopuszczają do głosu ciemnej, negatywnej strony tej wibracji. Ze spokojem, pełne wewnętrznej harmonii, tak dla nich typowej, pokonują wszelkie przeszkody, jakie stawia na ich drodze życie. Stanowiąc tym samym wzór i natchnienie dla otoczenia. To właśnie do nich najlepiej pasuje powiedzenie: „Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”. Potrafią przy tym zachować doskonałą równowagę między rzeczywistością, a podświadomością. Ich główną zaletą jest jednak odwaga i wytrwałość w obronie, własnych przekonań.

Należy w tym miejscu dodać, że wszystkie Wibracje Mistrzowskie łączą w sobie cechy charakterystyczne dla każdej z osobna. Ich moralność, duchowość, mentalność i intuicyjność, jak również wewnętrzne motywacje są podobne. Osoby o tych wibracjach łączy podobne przeznaczenie, a jest nim życie wyrastające ponad przeciętność, życie aktywne, interesujące i niezwykłe. Często odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez jakąś „wyższą siłę”. Przytrafiają im się rzeczy niespodziewane, wymykające się spod ich kontroli. Nierzadko właśnie te niezwykłe wydarzenia odgrywają decydującą rolę w życiu osób o Wibracjach Doskonałych.

Opis wg. Gladys Lobos „Magia Numerologii”.

Opisy pozostałych wibracji znajdziesz w dziale Numerologia.

Warto przeczytać

4 komentarze

  1. Wow! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nigdy nie czytałam tak doskonałej, własnej charakterystyki. Zgadza się to w całej rozciągłości. Z pewnością zapiszę w ulubionych i wrócę po więcej informacji. Pozdrawiam

  2. Moja data urodzenia 31.07.1989 czyli wychodzi ze jestem jedenastka tylko chyba zagubiona albo to jeszcze nie moj czas bo brakuje mi jeszcze do tego opisu. Co mogę przyznać to jestem pomocny i wrażliwy ale jakoś do celu nie mogę dojść czuje jakieś powołanie ale nie potrafię go zinterpretować i chyba podałem w stagnacje

    1. Powołanie a właściwie odszukanie swojego powołania to często praca na lata. Ja sama jestem numerologiczną 11-tką, choć często mawiam, że jestem 2-ką a 11-tką jedynie bywam od czasu do czasu. Nie jestem nauczycielką, ale wiem, że całe życie będę kogoś czegoś uczyć. Uczyłam i nadal uczę dzieci angielskiego, w pracy często szkolę innych i uczę wiecznie kogoś – takie jest moje dodatkowe zadanie, dodatkowa misja w życiu. 🙂 Stagnacja także jest potrzebna. Sama miałąm kilka ładnych przerw od tarota – czyli od tego co mnie pasjonuje, ale wracałam do niego z jeszcze większą pasją i zapałem niż poprzednio. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *