Pełnia w znaku Panny – 19.02.2019 r. godzina 16:55.

Pełnia w znaku Panny – 19.02.2019 r. o godzinie 16:55.

Pełnia w znaku Panny – 19.02.2019 r. godzina 16:55.

 

Dzisiejsza Pełnia w znaku Panny wypada na początku pierwszego dekanatu. Panna to znak przynależący do żywiołu ziemi, najbardziej elastyczny z całego trygonu. Jest mistrzynią organizacji i porządków. Bezinteresownie pomaga innym, służy radą i wsparciem. Posiada zdolność analitycznego i krytycznego myślenia, do tego zręcznie radzi sobie z różnymi problemami dnia codziennego. Interesują ją kwestie zdrowia i diety, jest również otwarta na medycynę alternatywną, ziołolecznictwo. Problemom woli zapobiegać, a spontaniczne działanie często przychodzi jej z trudem. Panna jest największym perfekcjonistą w całym zodiaku. Swoje plany i działania często poddaje poprawkom, a sama dla siebie jest ostrym krytykiem. Jaśniej i bardziej wyraźnie dostrzega defekty, niedociągnięcia i błędy.

 

Wpływ Pełni na życie codzienne.

Pełnia w znaku Panny zachęci nas do porządków w domu oraz w naszym życiu. W zależności, w którym z domów naszego horoskopu wypadnie, tej sprawie zechcemy poświęcić więcej uwagi w najbliższym czasie. Bilans i podsumowania są nam teraz bardzo potrzebne. Sprawdźmy dziś czy niczego w naszym życiu nie przeoczyliśmy. To co dla nas ważne warto dopiąć na przysłowiowy ostatni guzik. Jeśli zdrowie nam doskwiera, poświęćmy dziś kilka chwil na znalezienie odpowiedniego specjalisty. W tym czasie warto otworzyć się na medycynę niekonwencjonalną i wszelkie nowatorskie terapie.

 

Ważne aspekty Pełni.

Księżyc w Pannie utworzy dziś piękne trygony z Marsem i Uranem co zapewni nam zastrzyk pozytywnej energii i weny twórczej. Mamy szansę zrobić to co od jakiegoś czasu planowaliśmy. Będziemy działać szybciej i efektywniej. Podczas tej Pełni uważajmy jednak na pomyłki i nieco senny nastrój co przynosi koniunkcja Merkurego z Neptunem w znaku Ryb. Jest to dość niebezpieczny, lecz na szczęście krótko działający aspekt. Wenus w koniunkcji z Saturnem może sprawić, że będziemy bardziej szorstcy i zdystansowani oraz będziemy musieli z czegoś zrezygnować lub pewne plany przełożyć. Okres tej Pełni może wzmocnić również nerwowość, nie dajmy się więc ponieść emocjom ani wyprowadzić z równowagi.

 

Sesja Ogólna Sesja Ogólna

Ingres Słońca w znak Ryb.

Słońce wkroczyło dziś do znaku Ryb, królestwa ducha i ezoteryki. Jest to najbardziej enigmatyczny, romantyczny i pełen ulotnego uroku znak. Ryby są bardzo emocjonalne i wrażliwe, do tego bardzo podatne na zmiany nastrojów i otaczające je energie. W przeciwieństwie do Panny bywają niekonkretne i nie mają jasno sprecyzowanej wizji przyszłości. Działają w zgodzie ze swoim sercem.

 

Ostatnia Pełnia tej zimy – Superksiężyc.

Czas tej Pełni bywa określany też jako Śnieżna Pełnia Księżyca lub Śnieżny Księżyc. To co możemy zrobić podczas niej oprócz standardowych praktyk medytacyjnych i rytualnych to zrewidowanie naszego podejścia do duchowości, ezoteryki i zdobywania wiedzy tajemnej. Być może pewne nasze duchowe rozterki i wahania wymagają wnikliwego spojrzenia?

 

Życzę miłego i owocnego okresu lutowej Pełni Księżyca.

 

Autorka: Minako Aino

 

Nie wyrażam zgody na zamieszczanie mojego artykułu na forach, grupach i innych stronach nawet z załączeniem mojego autorstwa.

Jeżeli zainteresował Cię temat – zapraszam do przeczytania mojego poprzedniego artykułu – Wprowadzenie do astrologii – podział na kwadraty.

 

Materiały źródłowe.

 

 

 

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *