O mnie. Kim jest Tarocistka Beata?

Tarocistka Beata

O mnie. Kim jest Tarocistka Beata?

„ O mnie. Kim jest Tarocistka Beata? – pół żartem, pół serio” Weź tu człowieku napisz coś o sobie. Wytrwałością nie grzeszę, chyba że za wytrwałość ośli upór poczytać. Zainteresowań cała masa, ale czasu brak na ich realizację. Lubię słuchać muzyki, upiec czasami lubię. Dobre filmy obejrzeć i dobrą książkę przeczytać. Za szydełko czy druty się złapać. Pobiegać i jeździć na rowerze. Aaaa, i pisać też lubię, ale nie zawszę potrafię…

A tak na poważnie: Witam Cię serdecznie na moim blogu. Bardzo się cieszę, że chcesz mnie poznać i mam nadzieję, że obdarzysz mnie zaufaniem. Mam na imię Beata – wcześniej w sieci znana jako Beladonna. Przyszedł czas na zaprzestanie ukrywania się za pseudonimami. Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim którzy je mają. Od dawna, czyli od ładnych kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia. Należy jednak pamiętać i często to powtarzam, że Tarot, to nie wyrocznia instant, która za nas rozwiąże wszystkie problemy. Tarot może nam natomiast wskazać możliwości, kilka dróg, wskazówek, jednak decyzja i tak należy do nas samych.

 

Tarot – moja pasja.

 

Prowadziłam kiedyś bloga tarotowego „Tarot Numerologiczny Beladonny” ale też osobistego „Myśliwej Myśli Różne” – postanowiłam jednak „przesiąść” się na własną domenę i połączyć jedno z drugim. Wcześniej niestety bardzo często bywało tak, że brakowało mi czasu na prowadzenie obu i pomimo usilnych prób nie udawało mi się ich pogodzić. Wiem, że wielu znawców sztuki blogowania stwierdzi, że to strzał w kolano. Jednak wbrew obiegowej opinii, zdecydowałam się połączyć te dwie sfery mojego życia. Tarocistka też człowiek (jak głosi jedna z moich kategorii) i nie tylko chce pisać o Tarocie, Ezoteryce, Astrologii czy Numerologii – ale i o innych sprawach które mnie interesują.

 

Tarot – to moje życie.

 

Tarot to moja pasja, ale także moje życie – więc skoro i tak się przeplata, to dlaczego nie. 😉 Nie udzielam się na żadnych wielkich portalach magicznych/wróżbiarskich, chociaż i taką przygodę mam za sobą. Nie mam zamiaru tu krytykować takiej formy kontaktu, jednak sposób pracy i podejście do ludzi jest sprzeczne z moją osobą. Zatem, jeśli ktoś potrzebuje porady, serdecznie zapraszam. Mam jednak kilka uwag zanim zdecydujecie się na ten krok. Proszę podać imię, datę urodzenia i dobrze sprecyzować pytanie. Pamiętaj, im bardziej konkretne pytanie, tym bardzie precyzyjna odpowiedź. Postaram się odpowiedzieć jak najkonkretniej na Twoje pytanie (pomoże mi tu data urodzenia – sprawdzę także numerologicznie, na jakim etapie życia jesteś). Wcale nie musicie zostawiać komentarza jeśli nie macie na to ochoty i wolicie pozostać anonimowi, niemniej jednak będę wdzięczna za wszelkie Twoje opinie.

Gdzie można mnie znaleźć? Jak się ze mną skontaktować?

Przez maila: poniżej znajdziesz formularz kontaktowy.

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Fan Page – Tarocistka Beata

Instagram – tarocistka_beata

Pinterest – Tarocistka Beata

Google – Tarocistka Beata

Twitter – Tarocistka Beata

 

Oczywiście zachęcam do zapisania się na Newsletter. Niczego wówczas nie przegapisz. Będziesz mieć informacje w pierwszej kolejności i obiecuję że spamu nie będzie.

Dlaczego warto zapisać się na mój Newsletter?

– W pierwszej kolejności otrzymasz informację o DARMOWYM spotkaniu przy „Tarotowym Stoliku”, gdzie będziesz

– Co miesiąc otrzymasz ode mnie horoskop dla swojego znaku zodiaku.

mogła zadać pytania moim kartom via Skype, oczywiście Pro bono.

– Dowiesz się o innych promocjach i niespodziankach na blogu.

– Zawsze będziesz na bieżąco z wydarzeniami.

Serdecznie zapraszam. Wystarczy że wpiszesz swoje imię oraz adres mailowy w odpowiednie pola na belce z boku u góry strony i gotowe. Pozostanie Ci tylko odszukać wiadomość w skrzynce odbiorczej i potwierdzić. 😉