Nów w Rybach 06.03.2019 r. godzina 17:05.

Nów w Rybach 06.03.2019 r. godzina 17:05.

Nów w Rybach 06.03.2019 r. godzina 17:05.

Dzisiejszy nów w znaku Ryb utworzy ścisłą koniunkcję ze swoim władcą, Neptunem. To bardzo silny układ, który sprawi, że będziemy wrażliwsi i zechcemy oderwać się od szarej codzienności. Możemy być nieco senni i marzycielscy. Nie jest to czas sprzyjający podejmowaniu ważnych decyzji oraz rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Nie róbmy w tym czasie pochopnych zakupów ani transakcji finansowych. Oderwijmy się od tego co przyziemne. Poczujemy się uduchowieni i poszukamy kontaktu ze sztuką i literaturą. Możemy odczuwać również silne przebłyski intuicji. Sny będą bardziej prorocze i pełne ukrytych przekazów. Łatwiej też nam przyjdzie nawiązać kontakty z aniołami i przewodnikami duchowymi. Artyści odczują szczególnie mocno natchnienie i wenę twórczą. Mistycy i wróżbici mają szansę na szczególnie trafne odbieranie przekazów dywinacyjnych.

 

Ważne aspekty nowiu.

Ten Nów połączony jest z retrogradacją Merkurego w Rybach, która nakazuje nam zatrzymanie i przyjrzenie się naszemu życiu. Silnie podkreślona faza Ryb sugeruje przyjrzenie się naszemu wnętrzu, życiu duchowemu. Zajrzyjmy w głąb siebie. Nie rozpoczynajmy nowych rzeczy, gdyż możemy ważne informacje przeoczyć lub zbagatelizować.  Wenus w kwadraturze z Uranem sugeruje niespodzianki i rewolucje w sprawach uczuć. Nasze nastroje mogą być zmienne i burzliwe. Możemy dać porwać się chwili. Nów jest wspierany pozytywnymi aspektami Marsa, więc nie poddamy się całkowicie zwodniczym energiom Neptuna.

 

Ostatni nów tej zimy.

Jest to ostatni nów tej zimy, który jednocześnie kończy stary rok astrologiczny. To czas podsumowań i zakończeń. Również warto w tym okresie wykonywać wszelkie rytuały oczyszczające i uwalniające. Wszelkie rytuały i praktyki z żywiołem wody, do którego należy znak Ryb będą bardzo silnie działać.

 

Autorka: Minako Aino

Sesja Ogólna Sesja Ogólna

 

Nie wyrażam zgody na zamieszczanie mojego artykułu na forach, grupach i innych stronach nawet z załączeniem mojego autorstwa.

Jeżeli zainteresował Cię temat astrologii – zapraszam do przeczytania mojego artykułu Wprowadzenie do astrologii – znaki zodiaku.

 

 

 

 

 

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *