Małe Arkana – Szóstka Buław.

Wielkie Arkana – Szóstka Buław.

Małe Arkana – Szóstka Buław.

 

Szóstce Buław odpowiada Jowisz w Lwie. To istne błogosławieństwo harmonii i piękna. Ta karta ukazuje energii jako całkowicie zrównoważonej. To ognista energia zwycięstwa i symbolizuje męską siłę (berła), i żeńską z kwiatami lotosu gotowymi do rozkwitu.

Umiejscowienie w czasie – druga dekada Lwa.

 

Tryumf, zwycięstwo, wygrana, powodzenie, wielka radość, osiągnięcie, cel.

 

Zwycięstwo jest dla wszystkich osiągalne, wystarczy tylko chcieć. Jeśli wszystko zostało już zrobione, staje się naturalną konsekwencją w absolutnej harmonii ze światem. Jednak prawdziwy sukces istnieje tylko wtedy, gdy wszyscy zainteresowanie dostrzegą w nim sukces dla siebie.

Podbój, triumf, dobre nowiny, zysk, postęp, oczekiwanie, realizacja pragnień, rezultat wyników.

 

Sesja Ogólna
Sesja Ogólna

Generalnie tą kartę uważa się za kartę zwycięstwa, czasami po dość długim oczekiwaniu. Oznacza pomyślne zakończenie jakiegoś długofalowego przedsięwzięcia. To zazwyczaj dobre wiadomości, które czasem przychodzą z opóźnieniem. Ta karta zapowiada też pomyślność dla osób grających w gry losowe. Jeśli planujemy rozpocząć nowe przedsięwzięcie, to właśnie ta karta zapewnia nam pomyślność i powodzenie – szczególnie dzięki naszym staraniom i cierpliwości. Czasami ta karta wskazuje na naszych domowników oraz na chęć upiększania otoczenia.

 

Triumfujący zwycięzca, znakomite wieści, oczekiwanie ukoronowane pragnieniem.

 

Istnieje również zwycięstwo zdobyte po trupach i zwycięstwo dla samego zwyciężania lub pokonania przeciwnika. Wówczas wcześniej czy później zwróci się przeciwko Tobie. Ciesz się swoim zwycięstwem i świętuj. To tylko Twoje pięć minut, więc korzystaj z tego całkowicie. Pomyśl też, jak sprawić, by Twoje tryumfy przyniosły dobre owoce dla ogółu.

Inwencja, zwycięstwo, tryumf, wygrana i uznanie wygranej. Planowane zamierzenia okażą się w przyszłości dobre i przyniosą sukces. Zaborczość, dobre wieści od kogoś z przeszłości, optymizm, gra, zabawa, hazard.

Znaczenie w partnerstwie.

 

Przełom, uwolniona energia, sukces, ufność, przezwyciężone trudności.

W jedności siła, a zgoda jest zawsze budująca. Wasz związek osiągnął szczyty po długim okresie przełamywania konfliktów i waśni. Wszystko, do czego dążyliście, staje przed Wami otworem. Odnaleźliście wspólny mianownik i wyzwoliliście wiele pozytywnej energii. Karta może być także wskazówką na pokona nie wewnętrznych wzorców i blokad dotąd działających na związek destrukcyjnie.

 

Pozostałe opisy kart znajdziesz w dziale „Tarot”.

Zachęcam także do przeczytania „Żywioły astrologiczne w Tarocie”.

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *