Krótkie pytanie – szybka odpowiedź

Krótkie pytanie - szybka odpowiedź

Krótkie pytanie – szybka odpowiedź

To jest idealna opcja, jeśli masz jedno (tylko jedno) konkretne pytanie. Odpowiedź będzie krótka, zwięzła i konkretna. Forma zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi także będzie inna niż pozostałych opcjach.

 

Nie ma lepszego narzędzia na Ziemi, które pomoże Ci zajrzeć w przyszłość, uchylić rąbka tajemnicy, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. tym narzędziem są karty Tarota w połączeniu z Numerologią. To jest coś w co naprawdę wierzę i widziałam tę wiarę wśród moich klientów przez lata pracy.

Jeśli więc szukasz jasności / klarowności w swojej obecnej sytuacji. Stoisz u progu trudnych decyzji lub wyboru dróg dla Twojej przyszłości, lub jeśli chcesz zrozumieć ogólny zarys Twoich działań i uzyskać wskazówki – konsultacja ze mną pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.

 

Kiedy zdecydujesz się na tę opcję, napisz swoje pytanie do mnie, poniżej masz bezpośredni formularz kontaktu. Dostaniesz w odpowiedzi zwrotnej wszelkie potrzebne informacje.

 

Pamiętaj proszę, tylko jedno pytanie. Odpowiadać będę w formie wideo nagrania lub spotkań live, które zostanie zamieszczone na moim kanale na YouTube, będą więc one dostępne publicznie. Odpowiedzi będę zamieszać tam raz w tygodniu – przynajmniej na początku. Jeśli takich pytań będzie więcej, będę zamieszać tam odpowiedzi częściej.

Jeśli nie chcesz, bym na głos przeczytała Twoje dane lub pytanie – napisz proszę, że odpowiedź ma być anonimowa. Odpowiedzi na krótkie pytania będę udzielała wyłącznie za pomocą wideo.

 

Czego możesz oczekiwać podczas rozmowy?

Kiedy zdecydujesz się na tę opcję, napisz do mnie w celu otrzymania wszelkich potrzebnych informacji. Odpowiadać będę w formie wideo nagrania lub spotkań live, które zostanie zamieszczone na moim kanale na YouTube, będą więc one dostępne publicznie.

Możesz zadać tylko jedno konkretne pytanie.

W tej opcji nie można zadawać pytań dodatkowych innych niż wyżej wymienione. Jeśli więc chcesz zadać moim kartom konkretne pytania, ta opcja nie jest dla Ciebie. Polecam „Sesję Ogólną”, tam jest dowolność zadawania pytań.

Pamiętaj proszę, że jeśli zdecydujesz się na tą ofertę, nie będzie można jej zmienić. Jeśli więc nie jesteś pewna, napisz do mnie najpierw, pomogę w decyzji, lub wybierz sesję ogólną, link poniżej.

SESJA OGÓLNA

Do tej opcji mam przygotowanych kilka krótkich i precyzyjnych rozkładów, które pozwolą uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

 

Serdecznie zapraszam,

Beata.

Imię

Adres email

Treść wiadomości